Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2013 biraz daha şekillenmeye başladı

walla ben beğenmedim. Kasa değişimini zaten anlamam makyajlansa daha güzel olurdu. Bu resimlere leon demeseniz anlamzdım a3 derdim sadece ön kısmı biraz farklı gerisi aynı neyse bence leonun şuanki kasası hep sevilecek, her yeni şey güzel olacak diye bişey yok hayırlısı olsun;)

Arkası Leon olduğunu çok belli ediyor yani fazla değişiklik yok ama malesef arka kapı kollarıda görünüyor :(
Motor olarak bence son ötv de sonra 1.2-1.4 Tsı DSG ve 1.6 Tdı olacagı kesin, cuprayıda 1.4 tsı yüksek beygirli bir motor koyarlar:eek:key:

İbizanın boyutu büyük halini yapmışlar.Camlar eskisi gibi dar (basık) olmadığı için o sportif görünüm gitmiş.Arka kısım çok yatık geldi.Bence hayal kırıklığı olacak.

seat bir arabanın ya içine eder yada o arabayı adam eder...afedersiniz biraz argo oldu ama eğer 2014 lerde gelecekse ve de ''eskisi daha güzeldi'' dersek canına yanayım bu işin ben resmen tanıtıldığında eğer sevmezsem hemen güncel kasanın full 1.6 tdi sini alacağım ama bekliyorum yeni leon çıkana dek almak yok keşke adam gibi araç olsa da vw den pahalı olsa bize şimdi hyundai elentra daha iyi dedirtecekse lanet olsun bu markaya ben çok önyargılıyım bu seata ama markaya da aşığım sağı solunun da belli olmayacak kadar dengesiz bir marka da olduğunu biliyorum ama şu bir gerçek vw grup araçların tasarımlarını bozdu örnek yeni golf...biraz da jetta eskileri daha toplu hacimli idi şimdikiler de eskiye dönüş incecik duruyo seatta inşallah vw gibi skoda fabia vb gibi saçmalamaz....

Arka kapi kollari fake olabilir mi...Leon oldugu anlasilmasin diye:/

Ben bu yeni kasayı hiç sevmedim. Eğer bunu çıkaracaklarsa, şu anki leonumu değiştirmeye hiç niyetim yok.

Arkadaşlar dikkatinizi çekerim şuan kullandığımız kasa leon a benzetmek için tüm markalar yarışıyor opel astra,alfa romeo ve diğerleri.ama gördüğüm kadarıyla seat kasayı tamamen değiştiriyor güzel olmayabilir bence.daha iyi satmayız araçları:)

Ekli dosyalar

• m2wt.jpg
    m2wt.jpg
    19.4 KB · Görüntüleme: 13
  • m2xw.jpg
    m2xw.jpg
    20.1 KB · Görüntüleme: 7
  • m2y6.jpg
    m2y6.jpg
    20.2 KB · Görüntüleme: 5
  • m2yk.jpg
    m2yk.jpg