Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2012 dsg sanziman ariza resmi atıyorum yardım edermisiniz hata ne?

Leonaz

Kayıtlı Üye
20170724_170050.jpg
Bu anahtar isareti ve araç hangi viteste ise o vites yanıp sönüyor.Sorun nedir ne yapabilirim?Bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim herkese iyi günler.​

Bakım gösterge işareti olması lazım. Fault veren bir gösterge değildir. Dsg de problem yaşasanız EPC ve Engine Check yanar ardından araç korumaya alır çekiş düşer. En yakın servise gösterebilirsiniz kayıt açtırmadan.

Çok teşekkür ederim Onur bey Muğla da yaşıyorum özel servise gösterdim bilgisayara bağladı o mekatronik değişecek dedi bende tabi şaşırdım biraz ama bilemiyorum tabi çünkü arabada ne titreme ne geçişlerde fark nede performansında bir kayıp var anlamadım ne olacak ?
[doublepost=1501230841,1501230682][/doublepost]20170724_170534.jpg
[doublepost=1501231053][/doublepost]Bununla olan alakasınida anlamadım orda frenlerde yüksek sıcaklık nedeniyle eksik basınç alımı yazıyor
Usta mekatronik hatası bu komple değişik diyor valla anlamıyorum bakalım nolacak

Merhaba, mekatronik problemi genelde silkeleme titreme ile başgösterir. Ve maliyetlidir. Fakat araç servis bakımlıysa genelde garanti kapsamında değiştirirler. Çok emin olamadım. İsterseniz hata kodunu sordurayım

Merhaba, mekatronik problemi genelde silkeleme titreme ile başgösterir. Ve maliyetlidir. Fakat araç servis bakımlıysa genelde garanti kapsamında değiştirirler. Çok emin olamadım. İsterseniz hata kodunu sordurayım
Onur Bey sordurursaniz çok memnun olurum şimdi araçla yola çıkmaya korkuyorum misafirlerim var evde bir yerı gezdiremedik?
Araç servis bakımlı ama bazı forumlarda arkadaşlar servislerin keyfi karar verdiklerini söylüyor yani servis bakımlı bile olsa bütün masrafı bize yüklüyorlarmis böyle bir durumda ne yapmaliyim acaba bu arada ilginiz için teşekkürler gerçekten.

Onur Bey sordurursaniz çok memnun olurum şimdi araçla yola çıkmaya korkuyorum misafirlerim var evde bir yerı gezdiremedik?
Araç servis bakımlı ama bazı forumlarda arkadaşlar servislerin keyfi karar verdiklerini söylüyor yani servis bakımlı bile olsa bütün masrafı bize yüklüyorlarmis böyle bir durumda ne yapmaliyim acaba bu arada ilginiz için teşekkürler gerçekten.

Merhabalar, sordurdum haber bekliyorum. Gelince paylaşacağım. Tekrar geçmiş olsun

İnşallah dediğiniz gibidir.Servisi randevu almak için aradığımda onlarda öyle demişti sonra bu viteslerinde yanıp söndüğünü gösteren bir video attım mekatronik olabilir dediler tekrar çarşambaya randevu aldık işte
[doublepost=1501238448,1501238359][/doublepost]
Merhabalar, sordurdum haber bekliyorum. Gelince paylaşacağım. Tekrar geçmiş olsun
Teşekkürler çok sağolun

Geri
Üst Alt