Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2012 ön kol dayama

Bende bekliyorum düşmesini inatla bu aksesuarlarımız neden bukadar pahalı olur ki :kizgin:

yeni kasa çıkıyor üretilmiş kol dayamaları ne yapacaklar eritip tekrarmı yapacaklar bekleyin fiyat düşer
Valla abi kafaya takmıştım. gidip servisten alıcaktım. Yeni kasa çıktı fiyat düşer olayı bi geri adım arttırttı ama tahminim zaten fabrika çıkışında yok pekde üretilir gibi gelmiyo, yani ellerinde patlama ihtimali olacağınıda sanmıyorum. Benim arabayı aldığım yerle bi anlaşmam var geliş fiyatına taktırıcam 450 TL falan, niyetim bu acaba yanlışmı yaparım bide bu OEMVAG denen yerden nasıl alış veriş yapıcam ne zamana gelir .s

bu fiyatlara kol dayamaya vermek insanın zoruna gidiyor bekleyin bakalım,,,

orjinal kol dayama ses yapıyor, hiç sağlam bişey de değil. Alın kolunuzun altına bi siyah yastık, keyfinize bakın paranız cebinizde kalsın.

Oemvag dan alın gitsin.. biraz bekler ucuza iş görmüş olursunuz kendinizde monte edebilirsiniz..;)

orjinal kol dayama ses yapıyor, hiç sağlam bişey de değil. Alın kolunuzun altına bi siyah yastık, keyfinize bakın paranız cebinizde kalsın.

Faruk abi ilk defa senden duydum orjinalinin ses yaptığını seninkinin montajın yanlış yada eksik bir şeyler olmasın sakın,,,

oemvag tan hiç ucuza gelmiyorki 50 tl için değmez hem 3-4 taksit yapıyorlar serviste.

Geri
Üst Alt