Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2011 Xenon var !!!

sen Enes içinmi sormuştun Savas,görmedim kusura bakmayın, savaşa gönderdim pmden göndermiştir sana..

evet aradım 400 tl gibi bir rakam söyledi açıkçası daha uygun bir fiyat bekliyordum hayal kırıklığına uğradım. üstelik montaj da yapmıyorlar acaba o ilanda ki yere gidip bir baksam mı diye düşünüyorum

evet aradım 400 tl gibi bir rakam söyledi açıkçası daha uygun bir fiyat bekliyordum hayal kırıklığına uğradım. üstelik montaj da yapmıyorlar acaba o ilanda ki yere gidip bir baksam mı diye düşünüyorum

orjinal phılıps sordun ozaman abi bide onun photonu var keşke onuda sorsaydın...

olabilir haklısın ben direk philips olarak sordum tabi aklımda ki photondu o zaman tekrar arayayım :)

Geri
Üst Alt