Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2011 Xenon var !!!

seat leon yazan xenonu inceledim 06-09 diyor yani makyajlıyı tam olarak ele almıyor.. :D vw de ise model ve grup belirtmiyor..

Ben aracı teslim alırken özellikle sordum şu an icin makyajlılarda xenonlar yoğun sorunlar cıkarıyor dediler ve tavsiye etmediler bende o yüzden taktırmıyorum.

Ayrıca citroende oluyor denmiş,citroen in ne alakası var seatla onu anlamadım..

Murat ben Philips Photon h7 6000k aldım, araca özel falanda demediler senden duyuyorum bunu ilk

cihan abi philips photon seat leon yaz google'a çıkıyor.. yada araca özel philips xenon filan.. ya araca özelde 06-09 yılları arası diyor yani makyajlı kasa yine yok.. ama bilmiyorum philips'e güveniyorum da biraz beklicez.. yada orjinal mercekli far alıp bi-xenon yaptırcaz :)

cihan abi birde mercek yaptırcam demişin tam emin olmamakla sahibinden'de orjinal fara mercek takan bir yer war.. bizim arkadaş yeni astra enjoy pakete yaptırdı ben anladım çakma olduğunu da biçok kişi anlamadı çerçeveli filan yapılıyor. leon içinde var.. adamla konuştuğumda makyajlı için henüz yapmamış öyle birşey ne olacağı yine belli değil yani.. paraya kıyıp orjinal bi-xenon far ve orjinal kit alsak yine de sorun çıkarır mı acaba :S

bixenon kit alsan onada xenon kit takacaksın :) değişen birşey olmuyor.

bixenon kit alsan onada xenon kit takacaksın :) değişen birşey olmuyor.

yani birde şöyle düşündüm aracın üstünde bi-xenon alırken hangi marka kit geliyor.. eğer bu xenonların hepsi sorun çıkartıyorsa onlarında çıkartması lazım yada onun yerine o kiti alırız d2s soketi yerine h7 ampülü takarız.. Olmamı :D

tabi bunlar mantık yürütme yöntemi belirteyim de.

takın takın, fanuslara xenon takın sevenleriniz artsın :cool:

orjinal optik xenon için servislerin hiçbiri net bişey söyleyemiyor, yapmamak için de inanılmaz fiyatlar çekiyorlar. Haydi tamam veriyorum 6000TL desen ne yapacaklar çok merak ediyorum:eek:

Ben aracı teslim alırken özellikle sordum şu an icin makyajlılarda xenonlar yoğun sorunlar cıkarıyor dediler ve tavsiye etmediler bende o yüzden taktırmıyorum.

Ayrıca citroende oluyor denmiş,citroen in ne alakası var seatla onu anlamadım..

bir alakası yok sanırım sadece yanlış anlaşılma var cıtroen xenon'a garanti veriyor seat'ın ecu kitlenirse yapacak bişey yok

Geri
Üst Alt