Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2011 Xenon var !!!

samuel-beto

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhaba aranızda olmaktan böylesine değerli bir aileye girmekten dolayı mutlu olduğumu belirtmek isterim...

Dün Leon 2011 1.2 almış bulunmaktayım... Şöyle bir sorum olacak aracı aldığım Seat bayisi 2011 makyajlı modeller için Xenon far bulunmadığını söyledi.. Açıkçası biraz şaşırdım, Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum... Bu arada Adanadayım...

Not: Babam Cıtroenden 1 ay önce C5 Aldı Xenon far taktırdı, Onları aradık gelin biz takarız dediler bir sorun olurmu bilmiyorum...

Cevaplar için şimdiden teşekkürler...

seat servisi xenon takılmıs aracı garantı dısı bırakıyor. takılmıyor degıl xenon makyajlı kasalara..forumda tartısılmıstı bu olay.

Dostum banada aynı şeyler söylendi konu açmıştım ama kaçırmışsın.. Silecek motoru yakabilir, teyp kilitlenebilir vs diye kimse garanti veremedi.. Philips hariç. Biraz tuzlu ama %100 garantili sıkıntı çıkmaz arabanada xenonada garanti veririz dediler, dedikleri gibide hiç bi sıkıntı çıkmadı, yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Philips photon marka.. Benim araç 2010 model 1.4

Arkadaşlar cevaplar için Teşekkür ederim açıkçası biraz kararsız kaldım... En doğrusu Cıtroen'e gidip ne marka takacaklarını garanti şartlarını falan öğrenmek... Ama Seatın Xenon takmaması bana fazlasıyla ilginç geldi...

Arkadaşlar cevaplar için Teşekkür ederim açıkçası biraz kararsız kaldım... En doğrusu Cıtroen'e gidip ne marka takacaklarını garanti şartlarını falan öğrenmek... Ama Seatın Xenon takmaması bana fazlasıyla ilginç geldi...

xenon konusunda yeni modellerde arıza ışığı yakma problemi yaşanıyo bunu çözebilen markalar m-tec ve philips in en son çıkardığı photon serisi diyebiliyorum ama bence araştırın ve acele etmeyin....

Arkdaşlar Canbus sistemli xenon kitleri arıza ışığı yakmıyor diye biliyorum

Evet Serhatın dediği gibi Mtec'in bi modelide sıkıntı çıkarmıyor ama her modeli değil ona dikkat edin. Mtec yetkili bayiyi aradım o zaman, üzerinde arıza kiti yada ona benzer bi şey olduğunu söyledi onunda fiyatı yüksekti tabi.. 250$ gibi bir şeydi yanlış hatırlamıyosam. Ama ben Philips kullanıyorum hiç bi sıkıntı çıkarmadı diyorum başkada bi şey dememe gerek yok sanırım:) Citroen de her şeye garanti verirse ve fiyatı da cazipse onu tak tabi..

Evet Serhatın dediği gibi Mtec'in bi modelide sıkıntı çıkarmıyor ama her modeli değil ona dikkat edin. Mtec yetkili bayiyi aradım o zaman, üzerinde arıza kiti yada ona benzer bi şey olduğunu söyledi onunda fiyatı yüksekti tabi.. 250$ gibi bir şeydi yanlış hatırlamıyosam. Ama ben Philips kullanıyorum hiç bi sıkıntı çıkarmadı diyorum başkada bi şey dememe gerek yok sanırım:) Citroen de her şeye garanti verirse ve fiyatı da cazipse onu tak tabi..

Bende aracımı alıcam ve xenon takmayı düşünüyorum... philips photon almayı düşünüyorum cihan abi sen hangisini aldın araca özel olanı mı yoksa normal h7 mi.. araca özeli almayı düşünüyorum..?

Audi grubunda xenon takılınca sorun çıktığını duymuştum, aynı zamanda bu markaya özel Xenon kiti hazırlayanı da duymuştum. ÖZellikle silecek motorunun yanması ilginç. Ayrıca Xenon ampülü takılırken mercek şart. Karşınızdakinin göz sağlığı ve yolu görebilmeniz için.

Geri
Üst Alt