Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2011 model yinemi makyajlandı ???

ne fark var abi ben bişi göremedim..
bagajın üstündeki sac falan mı farklı.. :)

teyp değişmiş golf teki rcd-310 u koymuşlar ama daha biçimsiz durmuş leonun göğsünde...ama arka tarafı bende anlıyamadım !ne değişmiş?

içerde teyp farklı ama dısardaki farkı bende anlamadım..

arkada bir fark yok kanka. teypte rcd 310. görüntü olarak bişi diyemem ama ses kalitesi bizim teyplerden iyidironu diyebilirim.

ses kalitesi nedir bilemem ama gözüme hiç hoş gelemedi. zaten makyajlanmış haliyle de alışmak zor oldu, her sene daha mı kötüye gidecek nedir anlamadım bi türlü. yada benim HB sınıfa bakış açım değişmeye başladı. Beklentiler daha bi farklılık kazanmış durumda.

eskısıne gore hoporler sayısı artı dıreksıyondakı kumandalar ıslevı aynı sanırım ama bırde ekran geldı onun dısında baska degısıklık yok ben kayadıbınde baktım gecen hafta servısteydım ....

Geri
Üst Alt