Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 2011 16 jant takım arıyorum

survivor

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba, aracımdaki jantlar 17 kar lastiği taktırmak isteyince çok pahalıya çıkıyor.
elimde de 2 adet 16 kar lastiği hazırda var o yüzden 16 4 ad. jant alıp kar lastiklerini takıp değişmeli kullanıyım diyorum. bunun için de 16 inch 4 ad. orijinal jant arıyorum. yardımcı olmak isteyenlere teşekkürler

farklı ebat jant takmak için orjinal 16" jantları satan bikaç arkadaş vardı
satıyorum bölümünden de araştırabilirsin. :eek:key:

Benimkiler lastikleriyle birlikte duruyor 10.000 kmden az kullandim jantlarimda çizik bulamazsiniz fiyat arastirin uygun olursa ben satabilirim

Ben daha bugun sattım orjinal jantları. 600 e Lastiklerle beraber.

sahibinden ararsan bulursun vardır orda .

arkadaşlar merhaba, aracımdaki jantlar 17 kar lastiği taktırmak isteyince çok pahalıya çıkıyor.
elimde de 2 adet 16 kar lastiği hazırda var o yüzden 16 4 ad. jant alıp kar lastiklerini takıp değişmeli kullanıyım diyorum. bunun için de 16 inch 4 ad. orijinal jant arıyorum. yardımcı olmak isteyenlere teşekkürler
16 2009 tsi jantı bende de var dusunursen

arkadaşlar herkese yardımları için teşekkürler, 17 inch uygun fiyata kışlık lastik alarak olayı çözdüm. özellikle Murat Can ve Ender' e yardımlarından dolayı çok teşekkürler!!

arkadaşlar herkese yardımları için teşekkürler, 17 inch uygun fiyata kışlık lastik alarak olayı çözdüm. özellikle Murat Can ve Ender' e yardımlarından dolayı çok teşekkürler!!

Çözüldüğüne sevindim, aradığın jant takımı benim bi abimde vardı.Kusura bakma geç gördüm ilanı.Halen ilgilenen olursa özel mesaj atsın yardımcı olabilirim.
Saygılar.

Geri
Üst Alt