Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 2009 makyajsız kasa kılavuz

haluk seninkini de selçuğ'a gönderdim o sana kargolayacak 2 nizden biri şunu tarattırıp foruma koyunda sabitliyelim kullanma kılavuzu olmayanlar baksın faydalansın insanlık tarihine bir katkımız olsun:)

haluk seninkini de selçuğ'a gönderdim o sana kargolayacak 2 nizden biri şunu tarattırıp foruma koyunda sabitliyelim kullanma kılavuzu olmayanlar baksın faydalansın insanlık tarihine bir katkımız olsun:)

abi tarayıcı var ama çok yavaş
ama yavaş yavaş hergün bi kaç sayfa falan tarattırıp da koysam olur mu bilmiyorum, yoksa aynı şeyi ben de düşünmüyo değilim. malum okul işlerim biraz yoğun abi, okul haricinde tek yaptığım eğlencelik scw de gezinmek, 30 saat matematik dersim var haftada, köy okulu git gel falan zaman kaybımız var tabii ama dediğim gibi yapmaya çalışayım abi inşallah... uyar değil mi?

selçuk'la ayarlayın günün birinde birisine lazım olur Allah razı olsun adamlar uğraşmış yapmış dese yeter

selçuk'la ayarlayın günün birinde birisine lazım olur Allah razı olsun adamlar uğraşmış yapmış dese yeter

abi fotokopiyi spiralli cilt mi yaptırdın o zaman taratması daha kolay olur, olmazsa dediğin gibi selçuk abiyle ayarlarız, paylaşırız, hallederiz inşallah abi...

aynen dediğin gibi yaptırdım masraftan kaçmadım puhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhaha

sağolasın abi teşekkürler ama komik mi oldu soru yaa yoksa?

Haluk MSJ kutun Dolu.. Verdigin Telefon Yanlış.. Fotokopi Aksaray merkez Şubede Seni Bekliyor Arkadaşım.. Ordan Aradılar Ulaşamıyorlarmış Sana bi ilgilen Bana Geri Dönmesin Bi daha Gönderemem..

Haluk MSJ kutun Dolu.. Verdigin Telefon Yanlış.. Fotokopi Aksaray merkez Şubede Seni Bekliyor Arkadaşım.. Ordan Aradılar Ulaşamıyorlarmış Sana bi ilgilen Bana Geri Dönmesin Bi daha Gönderemem..

abi tel no doğru baktım bi gündür çok meşguldüm ancak yurt içi kargoyu ben dün aradım ama ulaşamadım, yarın alırım mutlaka...

Geri
Üst Alt