Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 2009 makyajsız kasa kılavuz

Haluk Yekta Abi Gelrken unutmuş Kitapçıgın Fotokopisini, Kargoyla Gönderecek Elime Ulaşınca Bende Fotokopi Çektirip Sana Göndericem..

tahmin etmiştim zaten abi, ama tamamdır haber bekleyecem o halde, sağolasın bilgilendirme için, bi de yeri değil ama yeni leonu gördün mü abi nasıl iyi bişey mi?

tahmin etmiştim zaten abi, ama tamamdır haber bekleyecem o halde, sağolasın bilgilendirme için, bi de yeri değil ama yeni leonu gördün mü abi nasıl iyi bişey mi?

aşk olsun haluk beni ne kadar tanıyorsunda fotokopileri getirmeyi unutacağımı önceden tahmin etmiştin :kizgin:

aşk olsun haluk beni ne kadar tanıyorsunda fotokopileri getirmeyi unutacağımı önceden tahmin etmiştin :kizgin:[/QUOTE

öyle değil abi yanlış anlama biraz haber gecikti gibi geldi, gün içinde haber vereceğini düşündüm selçuk abinin, bilgisayar başında biraz fazla bekledim galiba... ondan dolayı öyle dedim yoksa seni tanımasam da eminim ne kadar dost canlısı, yardımsever biri olduğuna abi, emin ol foton bana o güveni veriyo, yalakalık yapıyosam namerdim :)

biz bu gün hayati tehlike atlattık mahşer yerindeydik :)

selçuk sana gönderdiğim kataloğu tarattırıp foruma ekleme cezası versene yaramazlık yapan bir öğrenciye :) ebedi sevabı var valla

selçuk sana gönderdiğim kataloğu tarattırıp foruma ekleme cezası versene yaramazlık yapan bir öğrenciye :) ebedi sevabı var valla

yekta abi onu ben mi yaptırsam bi öğrencime acaba? ama abi ben kontrol etmeden koyamam kontrol etmek de epey zaman alır herhalde... :)

Geri
Üst Alt