Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 2009 makyajsız kasa kılavuz

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben bu kullanım kılavuzunu nereden bulacam araya araya bi hal oldum var ingilizcesi ama o da sıkıyo artık, çevirmeyle uğraşmak istemiyorum, siteden bazı arkadaşlarımız sağolsunlar benim için aradılar ama maalesef onlar da bulamadılar henüz, kendilerine de ayrıca teşekkür ediyorum, sizlerden veya arkadaşlarınızdan yardımcı olabilecek olan varsa yardımcı olursanız çok memnun kalacam, teşekkürler...

arkadaşlar ben bu kullanım kılavuzunu nereden bulacam araya araya bi hal oldum var ingilizcesi ama o da sıkıyo artık, çevirmeyle uğraşmak istemiyorum, siteden bazı arkadaşlarımız sağolsunlar benim için aradılar ama maalesef onlar da bulamadılar henüz, kendilerine de ayrıca teşekkür ediyorum, sizlerden veya arkadaşlarınızdan yardımcı olabilecek olan varsa yardımcı olursanız çok memnun kalacam, teşekkürler...

Bana Yekta Abi Fotokopisini Getirecek Tüyapa Olmadı sende Benden Çektirirsin:eek:key:

selçuk abi ben il aksaray dayım, işte sıkıntı o. fotokopi de olsa çektirip gönderebilseniz aslında zahmet olur biliyorum ama çok sevinirim abi. ya da yekta abi bana da fotokopi çektirip gönderebilse çok daha iyi olur aslında ama yekta abiye bi yazsam mı acaba? bi de sizinkiler makyajlı kasa benim ki makyajsız aynı mıdır kılavuzlar acaba?

selçuk abi cevap bekliyorum günceli :)

Makyajlıyla Aynı ise Göndeririz Haluk sıkıntı olmaz Aynı degilsede göndeririz alt tarafı fotokopi degilmi.. Yekta Abi getirsin bana - gün içinde çeker gönderirim sana ama bi araştırmak lazım aynımı degilmi işe yaramıycaksa boşuna ugraşmış olmayalım..;)

valla abi yekta abi bu işin piridir keza sen de öyle :) en azından leoncu tanıdıklarınız fazla benden istanbul gibi bir yerde, çok fark yoktur diye düşünüyorum ama sorabileceğimiz birileri varsa soralım , çok sevinirim teşekkürler abi...

valla abi yekta abi bu işin piridir keza sen de öyle :) en azından leoncu tanıdıklarınız fazla benden istanbul gibi bir yerde, çok fark yoktur diye düşünüyorum ama sorabileceğimiz birileri varsa soralım , çok sevinirim teşekkürler abi...

Benim el,me geçince kitapçık karşılaştırır yakın bulursam adres isterim senden;)

kitapçığı neden bu kadar önemsiyorsunuz anlamış değilim:rolleyes:

Al benden de o kadar. Birde Kitapçığı avrupada üretilen araçlara göre genel olarak çıkardıkdıkları için , bizim araçlarda olmayan özelliklerden de bahsediyolar. Okudukça kuduruyorum. Bunuda kırpmışlar diye.

Al benden de o kadar. Birde Kitapçığı avrupada üretilen araçlara göre genel olarak çıkardıkdıkları için , bizim araçlarda olmayan özelliklerden de bahsediyolar. Okudukça kuduruyorum. Bunuda kırpmışlar diye.
Herhangi bir kısa devrede sigorta degiştirmek zorunda kalırsanız ne demek istedigimizi anlamış olursunuz, Sigorta ların bile neyin ne oldugunu gösteren çizelgesi o kitapçıgın üzerinde ve başka bir yerde de yazmıyor;)

Geri
Üst Alt