Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2008 Merkezi Kilit Problemi Hk.

OTURHAN

Kayıtlı Üye
Herkese Merhabalar;
Forumda yeniyim Geçen hafta Leon 2008 1.4 tsi Style aldım. Sol arka kapıda kilit problemi var şöyle ki kapıları kumanda dan 2 kere basıp açtığımda bütün kapılar açılıyor ama sol arka kapı açılmıyor. Ben içeriden sol arka kapıyı bir kere açtıktan sonra kapıyı tekrar kapatırsam geri açabiliyorum ama kapıları kilitleyip tekrar açmaya çalıştığımda olmuyor bazı ustalar merkezi kilite filan bakıcam dedi yardımcı olabilecek var mı şimdiden teşekkürler.

arka kapı switchi ...ucuz bişi döşemenin içinde.parça ucuz,kapı sökümü kaça yaparlar bilemem

Bende gecenlerde ayni sorunu yasadm iki kapida kapi kilit motorlarindan biri yanmistir normalde guzel bi kilitci bulursa o motoru deistirio ama eger bulamazsan komple kilit deiscek dio pahaliya patlio ben iki kapiyi 100 liraya yaptrmstm

aynı sorunu ibizamda yaşadım sağ ön kapıda kilitlenmiyordu açılmıyordu vs vs... mekanizmanın kirlenmesinden dolayı olduğunu söyledi usta temizlettim ve çalıştı sana tavsiyem ilk etapta temizlettirip denemen. o da olmadığı takdirde çıkmacılardan 2. el alırsın ama önce mekanizmayı temizlettir

aynı sorunu ibizamda yaşadım sağ ön kapıda kilitlenmiyordu açılmıyordu vs vs... mekanizmanın kirlenmesinden dolayı olduğunu söyledi usta temizlettim ve çalıştı sana tavsiyem ilk etapta temizlettirip denemen. o da olmadığı takdirde çıkmacılardan 2. el alırsın ama önce mekanizmayı temizlettir
Eyvallah hocam teşekkür ederim deneyecem.

Geri
Üst Alt