Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 2007 1.6 stylance ayna sorunu...

hackman

Kayıtlı Üye
arkadaşlar leon 2007 1.6 stylance serisi araç aldım. sorun şu eski sahibine sormayı unuttum. kumandadan aynalar ve camlar kapanmıyor. bu modelde bu özellik var mı yoksa arabada bir yazılımsal sorun mu var. bu model leon sahiplerinin yardımlarını bekliyorum.

kesinlikle kapanması lazım. ruhsatta stylance mı yazıyor hocam.

evet eser bey. ruhsatta stylance yazıyor

arıza vardır. beyinle alakalı olabilir. götürün gösterin hocam çok para tutmaz.allah kaza bela vermesin.

arkadaşlar leon 2007 1.6 stylance serisi araç aldım. sorun şu eski sahibine sormayı unuttum. kumandadan aynalar ve camlar kapanmıyor. bu modelde bu özellik var mı yoksa arabada bir yazılımsal sorun mu var. bu model leon sahiplerinin yardımlarını bekliyorum.
Yardımı olurmu bilmiyorum ama 2014 fr da başıma geldi servisten destek verdiler sadece kontak açıkken araba çalışmıyacak önce arka camları aynı anda 2 sinide kapamaya 3 yada 5 sn basıyosun sonra ön camlara aynı şekil sonra düzeldi sıfırlıyomuş öyle dedi servisten yardımcı olan arkadaş bi dene istersen

2007 leon stylance vardır dikiz ve ayna kapama...yazılım guncellemesi gerekiyor.anahtarınız değişmişse yada pili değişmisse okumuyor olabilir.beyni karışmıştır....en yakın yetkili serviste cüzi fiyata durumunuzu anlatın güncelletin... @hackman

cevap yazıp yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkür ediyorum. sağolun

Hocam Bendede 2006 var vag store sayesinde camları yaptırdım bayağı bir özellikde ekledim aynalara diğer forumlara falan baktım olmaz diyorlardı sordum adam dediki yaparım aynalar olmuyor onun için bir modül takıyormuş aynaları da kodalayabiliyormuş yaparım dedi 100 tl dedi ama serviste daha pahalı bu abimiz bi aracılıkla 150 tl ye bana özelliklerin hepsini açtı ayna hariç bayramdan sonra aynalarıda düşünüyorum :)

Geri
Üst Alt