Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

leon 2007 1.6 stylance ayna sorunu...

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında hackman tarafından paylaşıldı.

1. hackman

hackman SCW Üyesi

57
    25
    18
    arkadaşlar leon 2007 1.6 stylance serisi araç aldım. sorun şu eski sahibine sormayı unuttum. kumandadan aynalar ve camlar kapanmıyor. bu modelde bu özellik var mı yoksa arabada bir yazılımsal sorun mu var. bu model leon sahiplerinin yardımlarını bekliyorum.

2. eserbaba

eserbaba SCW Üyesi

792
    494
    63
    kesinlikle kapanması lazım. ruhsatta stylance mı yazıyor hocam.

Bunu beğendi. hackman bunu beğendi.
  3. hackman

hackman SCW Üyesi

57
    25
    18
    evet eser bey. ruhsatta stylance yazıyor

4. eserbaba

eserbaba SCW Üyesi

792
    494
    63
    arıza vardır. beyinle alakalı olabilir. götürün gösterin hocam çok para tutmaz.allah kaza bela vermesin.

5. uur9334

uur9334 SCW Üyesi

148
    92
    28
    Yardımı olurmu bilmiyorum ama 2014 fr da başıma geldi servisten destek verdiler sadece kontak açıkken araba çalışmıyacak önce arka camları aynı anda 2 sinide kapamaya 3 yada 5 sn basıyosun sonra ön camlara aynı şekil sonra düzeldi sıfırlıyomuş öyle dedi servisten yardımcı olan arkadaş bi dene istersen

KİREÇ ve hackman bunu beğendi.
  6. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.524
    5.827
    113
    konu başlığı taramdan düzenlendi...

7. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    2007 leon stylance vardır dikiz ve ayna kapama...yazılım guncellemesi gerekiyor.anahtarınız değişmişse yada pili değişmisse okumuyor olabilir.beyni karışmıştır....en yakın yetkili serviste cüzi fiyata durumunuzu anlatın güncelletin... @hackman

8. hackman

hackman SCW Üyesi

57
    25
    18
    cevap yazıp yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkür ediyorum. sağolun

9. Ardaakar

Ardaakar SCW Üyesi

40
    33
    18
    Hocam Bendede 2006 var vag store sayesinde camları yaptırdım bayağı bir özellikde ekledim aynalara diğer forumlara falan baktım olmaz diyorlardı sordum adam dediki yaparım aynalar olmuyor onun için bir modül takıyormuş aynaları da kodalayabiliyormuş yaparım dedi 100 tl dedi ama serviste daha pahalı bu abimiz bi aracılıkla 150 tl ye bana özelliklerin hepsini açtı ayna hariç bayramdan sonra aynalarıda düşünüyorum :)

Sayfayı Paylaş