Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 2.0tdi dsg

lionriza

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu araç sizce nasıldır, 2. el alınır mı, km 100 binin üzerinde genelde ilerde sıkıntı yaşar mıyım (180bin km lerde) motor güç tork özellikleri sizce yeter li midir (vergisi hakkında bir sıkıntım yok) bir de bu motor golf te de var siz hangisini seçerdiniz...?Şanzuman sizce sıkıntı yaratır mı? Bana dizel araç lazım lpg den bıktım artık siz ne önerirdiniz ancak 100-110hp motor düşünmüyorum ...

km cok yuksek bır arkadasımda aynı motor dsg passat var 100 km de 8-9 lt yakıyor sehır ıcı yorulmus motor 2.0 dsg ler sıkıntı ya km sı dusuk bul yada ılk sahıbınden almaya calıs...

Dsg sini almamaya dikkat et.Dsg6 da olsa üsütündeki şanzıman yine de sorun çıkarma gibi bir durum söz konusu olursa maliyette iş açar başına.Sağlam motor fakat 180k ya nasıl geldiği önemli.Doğru yağı bile kullanmayan servisler söz konusu oluyor.Golf e yönel bence malzeme kalitesi seata göre çok daha iyi.Bilinen bir şey sonuçta fanatizm yapmayız seat forumuyuz diye :) Ama fiyat bazından golf muhtemel daha pahalı olacaktır seata göre.

golf daha uygun gibi gözüküyor açıkçası gerçi golfte de tip yok tsi motorlarda lpg den fazla yaktığı için kararsız kaldım bir de manuel almamamın nedeni hanım kullanamıyor...

Arkadaşlar son sorum; golf 6 1.4tsi 7 ileri dsg 122ps sizce 1.6 lpg li bir leona göre nasıl yakar yalnız dikkat etmeniz gereken 7 ileri dsg olanı eski 6 ileri dsg yi sormuyorum...

Geri
Üst Alt