Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2.0 TFSi FR Hakkında

konu çok zıt amaçları bir arada bulmaya dayalı ama keşke herşey o kadar kolay olsa:)

levent alanyanin neresindensin ailem orda yasiyor ve hemen her eylul ordayim

ben sıyırcam bu aralar dizel arac muhabbetı acılmısken sorayım nette bır vıdeo buldum kara tren ıbıza 231hp dıesel nasıl e46 m3 ıle kafa kafaya gıdıyor???

sahıbındende FR TDI var cok guzel...

ben sıyırcam bu aralar dizel arac muhabbetı acılmısken sorayım nette bır vıdeo buldum kara tren ıbıza 231hp dıesel nasıl e46 m3 ıle kafa kafaya gıdıyor???

sahıbındende FR TDI var cok guzel...
Kara Tren stok egzoz varken 231hp idi. Düz boru ve yazılım güncellemesinden sonra 250hp civarı olmuştur sanırım.
Kara Tren, 3.0'lık 286hp'lik Cabrio E36 M3'ü geçmişti ama E46 iile yürüyomu bilmiyorum..

aynı videodan bahsediyosak kafa kafaya değil de takılıyo E46 M3'le hakkaten..[/url]
O araba son E46 M3'ün altından girer üstünden çıkar. Audi R8 geçiyo videoları var internette. 350hp içi boş teneke bi araç. Böyle bi durumda zaten E46 M3'ün şansı yok. Büyük ihtimalle videodaki M3 stok değildir.

O araba son E46 M3'ün altından girer üstünden çıkar. Audi R8 geçiyo videoları var internette. 350hp içi boş teneke bi araç. Böyle bi durumda zaten E46 M3'ün şansı yok. Büyük ihtimalle videodaki M3 stok değildir.

son E46 M3 derken. ??

Geri
Üst Alt