Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2.0 TFSi FR Hakkında

2.0 lt TDI CR 170 hp DSG FR KF 68.000 LF 63.500

ayberk senin dedigin bu mu?
bunun dısında seat ın sitesinde başka 2.0 dizel göremedim

2.0 lt TDI CR 170 hp DSG FR KF 68.000 LF 63.500

ayberk senin dedigin bu mu?
bunun dısında seat ın sitesinde başka 2.0 dizel göremedim
Yok hayır benim dediğim FR değil, Levent Abi'de olan arabadan.

---------- Post added at 21:00 ---------- Previous post was at 20:58 ----------

Bahsettiğim araç tipi bu:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-leon-2-0-tdi-140-bg-tertemiz-leon/detay
Eğer bütçe uygunsa :D :
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-leon-leon-fr-tdi-170-hp-dpf/detay

ilk ilandaki araç keleşlerde pertten toplandı,,fotolar zaten keleşlerin önünde dikkat ettiyseniz.. bulaşmayın o araca??

dizei corolla 45 bin km kullandım 52 lt mazot ile 1100 km karma yaptıgım oluyordu bahsettiğim araç yeni kasa 5 ileri eski 90 ps olanlar senin araçla aynı motor.. Leon FR hiç kullanmadım ortalama 10.2 lt yazıyor ancak şöyle bir durum var bu araca 10 lt değilde 9 lt yaktırsan bile lt bazında neredeyse 2 kat fark var onun haricinde tl bazındada lt başına %33 bi fark var onunda haricinde 6 aylık vergisi senin 2 yıllık vergin onunda haricinde FR aldıgında gazlayacagından şüphen olmasın 15 lt yakacagın dönemler de olacak toyotayla yaktırabileceğin max yakıt 9.9 lt deneme ile sabitlenmiştir:)

Onun yerine 2.0 TDI 140hp'lik Leon al bence. Yazılım filtre ile 170hp - 180hp olur. Hem az yakar hem iyi gider. O kadar yol yapıyosan çok daha iyi bi seçenek.

aklıma o gelyodu yakmasın dıyosan bu olabılır ama benzını takmam dıyosan ucmak ıstıyorum dıyosan KEV plakalı yesılcuprada ıyı sahıbındende:)

FR yada Cupra dusunuldugu zaman ne yaktıgını degıl ne kadar gazladıgını dusunerek almak gerekıyor ne yazıkki,az yakar cok yakar falan dıye dusunuldugunde ısın ıcınde cıkılmaz cunku hıc b zaman dızel b arabanın yerını tutmıcaktır gun gıbı ortada.Techte de actıgın konuda okumustum baban da kullancakmıs arabayı kı bu durumda adam 2 gun sonra sen naptın oglum ne guzel b depoyla en az 700-800 gıdıyoduk sımdı 500 zor gıdıyoruz dıcektır.Ayrıca 100-110 kullanmak bana gore yıne fazla o arabanın en dusuk yakıt degerını gorebılmek ıcın bence 70-80 gıtmek lazım,ki bu da adamı zamanla cıldırtmaya baslar.Tfsi alcaksan eger ya benzını dusunmıceksın ya da dedıgım gıbı 70-80 kullanıp cıleden cıkıcaksın ama FR a bınceksın

aklıma o gelyodu yakmasın dıyosan bu olabılır ama benzını takmam dıyosan ucmak ıstıyorum dıyosan KEV plakalı yesılcuprada ıyı sahıbındende:)
Şemun senin arabaya ne zaman yazılım ıvır zıvır yapıyoruz :D ?

Şemun senin arabaya ne zaman yazılım ıvır zıvır yapıyoruz :D ?

benım aracım dunyadakı tek cupra olacak:):)

bu arada kurtbıl dedıgın cok dogru fr vr cuprada ekonomı aramak bıraz sacma bugun temde yaklasık 160km yol yaptım ekonomık kullanıcam dedım 5 dakka anca dayanabıldım bos yol olunca ınsan basıyor ...

Geri
Üst Alt