Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1P1 bi-xenon mercekli far ariyorum!!!

hakcankilic

Kayıtlı Üye
Arkadaslar 2011 2.0 TDI FR kullanicisiyim ve aracimin tek eksigi mercekli far, elinde olan yada herhangi biyerden bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa cok sevinirim

Far olsa dahi sadece farı takıcaksınız..Bunun üstüne + olarak AFS veya AFL ve far yıkama sistemi eklemeniz gerekicek ki muayeneden sıkıntısız geçebilesiniz..Yurtdışında parçaları getirtmeye kalksanız far dahil montaj dahil 4500-5000 gibi bi rakam çıkar..

mercekli far beyin filan'da olması lazım açıldığında slm laması lazım orjinali taktırmaya kalksan 5-6 bin lira beyinli filan 2. el bulursan senin araca amörtisörlere kadar uygulanması bi dünya iş ve orjinal olmaz ise muayneden geçmio maslak far tuning'deydim az önce bende uzun süredir araştırıyorum vazgeçtim en iyisi xenonlu kullanmak muaynede çıkar tak yap kafan rahat olur :)

Far yıkamasız ve yükseklik ayarsız Mercekli Far muayeneden Ağır kusurlu geçiyor oda xenonsuz haberiniz ola :eek:key:

Calistiginda far Selamlama yapmiyosa yani yola gore ayarlamiyosa kendini hicbir turlu gecmiyor muayneden bilgine

Yanlış öğrenmişsiniz. Megane, Roomster, Octavia gibi orijinal mercekli, otomatik far ayarı bulunmayan, halojen farlar muayeneden nasıl geçecek?

Geri
Üst Alt