Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon 1P1 bi-xenon mercekli far ariyorum!!!

Konu, 'Arıyorum' kısmında hakcankilic tarafından paylaşıldı.

1. hakcankilic

hakcankilic SCW Üyesi

5
    0
    1
    Arkadaslar 2011 2.0 TDI FR kullanicisiyim ve aracimin tek eksigi mercekli far, elinde olan yada herhangi biyerden bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa cok sevinirim

2. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    [MENTION=17541]RedLine[/MENTION] bi sor elinde kaldımı

3. WeLeT

WeLeT SCW Üyesi

593
    89
    28
    Far olsa dahi sadece farı takıcaksınız..Bunun üstüne + olarak AFS veya AFL ve far yıkama sistemi eklemeniz gerekicek ki muayeneden sıkıntısız geçebilesiniz..Yurtdışında parçaları getirtmeye kalksanız far dahil montaj dahil 4500-5000 gibi bi rakam çıkar..

Bunu beğendi. leo54 bunu beğendi.
  4. leo54

leo54 SCW Üyesi

572
    354
    63
    mercekli far beyin filan'da olması lazım açıldığında slm laması lazım orjinali taktırmaya kalksan 5-6 bin lira beyinli filan 2. el bulursan senin araca amörtisörlere kadar uygulanması bi dünya iş ve orjinal olmaz ise muayneden geçmio maslak far tuning'deydim az önce bende uzun süredir araştırıyorum vazgeçtim en iyisi xenonlu kullanmak muaynede çıkar tak yap kafan rahat olur :)

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  5. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Far yıkamasız ve yükseklik ayarsız Mercekli Far muayeneden Ağır kusurlu geçiyor oda xenonsuz haberiniz ola :eek:key:

6. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
  7. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    Bildiğim kadarı ile ağır kusur olduğunda araç muayeneden geçmiyor benmi yanlış biliyorum

Bunu beğendi. JaScO bunu beğendi.
  8. leo54

leo54 SCW Üyesi

572
    354
    63
    Agir kusurlu gecmiyor tekrar sokup eskisini takiosun oyle gecio demek istedi selcuk sanirim :)

9. leo54

leo54 SCW Üyesi

572
    354
    63
    Calistiginda far Selamlama yapmiyosa yani yola gore ayarlamiyosa kendini hicbir turlu gecmiyor muayneden bilgine

10. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    Yanlış öğrenmişsiniz. Megane, Roomster, Octavia gibi orijinal mercekli, otomatik far ayarı bulunmayan, halojen farlar muayeneden nasıl geçecek?

Sayfayı Paylaş