Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1P makyajsız kasa orjinal stop takımı arıyorum

ikaragozlu

Kayıtlı Üye
slm arkadaşlar
2008 model leon için orjinal stop takımı arıyorum
hani stop takımını değiştirimiş veya değiştirmeyi düşünen arkadaşlar olur evde boş boş duruyordur
hem evde yer kaplamaz değerlenmiş olur
hemde benim sol sinyal tarafındaki çatlak gözüme batıp duruyor benimde işim görülmüş olur
boşta duranı satmak veya değiştirmek isteyen arkadaşlar olursa benimle irtibat kurarlarsa memnun olurum

slm arkadaşlar
2008 model leon için orjinal stop takımı arıyorum
hani stop takımını değiştirimiş veya değiştirmeyi düşünen arkadaşlar olur evde boş boş duruyordur
hem evde yer kaplamaz değerlenmiş olur
hemde benim sol sinyal tarafındaki çatlak gözüme batıp duruyor benimde işim görülmüş olur
boşta duranı satmak veya değiştirmek isteyen arkadaşlar olursa benimle irtibat kurarlarsa memnun olurum

siteden satan arkadaşlar vardı yardımcı olacaklardır, bi dönem ben de aradım, ama tek sol dış satan olmadığı için servisten aldım, 159 TL bilgine...

ha bi de sonradan otoparçasepeti.com da aynı sol dış stop 135 TL idi valeo marka, netten tel alıp sorabilirsin...

siteden satan arkadaşlar vardı yardımcı olacaklardır, bi dönem ben de aradım, ama tek sol dış satan olmadığı için servisten aldım, 159 TL bilgine...

ha bi de sonradan otoparçasepeti.com da aynı sol dış stop 135 TL idi valeo marka, netten tel alıp sorabilirsin...

öncelikle ilgin ve bilgilendirmen için tşk
sıfır almak mesele değil zaten aciliyetide yok
su falan aldığı yok buhar yapmıyor
bir çatlak var sadece gözüme batıyor
ankara dan bir arkadaş 160 tl gibi bir rakama takımını sattı kaçırdım onu
yazdığım gibi evde atıl olur
değişiklik yapmak isteyen biri olur çıkanları satabilsem mesela beyaz ledli alırdım falan diye aklından bir düşüncesi geçenler olursa ben alabilirim diye konu açtım
tekrar tşk

öncelikle ilgin ve bilgilendirmen için tşk
sıfır almak mesele değil zaten aciliyetide yok
bir çatlak var gözüme batıyor
ankara dan bir arkadaş 160 tl gibi bir rakama takımını sattı kaçırdım onu
yazdığım gibi evde atıl olur
değişiklik yapmak isteyen biri olur çıkanları satabilsem mesela beyaz ledli alırdım falan diye aklından bir düşüncesi geçenler olursa ben alabilirim diye konu açtım
tekrar tşk

tamamdır abi, teşekkürler...

Bende var ben yeni led takım aldım satarım istersen takım 200tl

bende orjınalleri mevcut hala aktif düşünüyorsan pm atabilirisn

Geri
Üst Alt