Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1P cam switchleri (ücretsiz)

Yenileri böyle görünüyor...
Tolga ben İstanbul'dayım, sen buralara geliosan geldiğinde bana ulaşırsın, bi yerde görüşürüz switchi de getiririm.
Gelmiyorsan özelden telefon, adres falan yollarsan Pazartesi kargolarım (sağ ön tekli yani kaplaması en iyi durumda olanı).

IMG_1649.jpgIMG_1661.jpgIMG_1655.jpgIMG_1664.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_1649.jpg
    IMG_1649.jpg
    96.6 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_1661.jpg
    IMG_1661.jpg
    90 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_1655.jpg
    IMG_1655.jpg
    97.5 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_1664.jpg
    IMG_1664.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 35
p.m attım. yenileride çok güzel olmuş güle güle kulanın

Hayırlı olsun güle güle kullan.....

Ayrıca örnek bidavranış sağol............

caner abi az önce geldi kargo teşekkür ederim emeğin ve yardımın için şimdi aşşa inip takıcam swici.. :clap:

Birşey değil, hadi kolay gelsin, nazik davran çıtalara falan :)

taktım abi 10 numarada oldu tek sıkıntı otomatik kaldırma yok senin svicte. şimdilik idare etsinde bende senin sviclerden alıcam zaten

Otomatik kaldırma var. Basılı tutarsan, bastığın süre boyunca, bir kere sonuna kadar çekip, hemen bırakırsan otomatik kaldırıyor.

Seninki de makyajlı heralde, bi fark olmaması lazım ama neyse artık olduğu kadar...

Bu arada daha önce Tolga'ya yazdığım montaj açıklamalarını buraya da yazayım belki ihtiyacınız olur ya da başkası yararlanır:

Takmak çok basit olmasa da zor da değil.

Önce kapı çıtasını yerinden çıkartıyorsun. Yani kapı boyunca devam eden şeridi. Çıtanın bir ucundan başla, ucuna çizmesin diye bez doladığın bi tornavidayla kanırt. Yavaş yavaş ilerle, birden çekme. 6-7 tane tırnağı var. Merak etme kolay kırılan tırnaklar değil. Sadece bir anda hızlı çekme.

Çıtayı çıkartınca switch'in içerisinde bulunduğu 10 cmlik plastik parçayı yerinden çıkartman gerekiyor. O da 5-6 tane tırnakla aşağıdaki kapı koluna sabitlenmiş durumda. Bunlar da kolay kırılan tırnaklar değil. Yine bir tornavidayla parçayı tırnakların bulunduğu yerden yukarıya doğru kanırt ama etrafa zarar verme dikkatli ol.

Onu da çıkartınca plastik parçayı komple eline almak için switchin kablosunu söküyorsun, o basit.

Parçayı komple eline aldıktan sonra switchi ayırmak için ufak 4 tane tırnağından kurtarıyosun. Dikkat et işte bu tırnaklar kolay kırılacak cinsten. Taktik şu: önce bir taraftaki mesela soldaki 2 tırnağı ince düz bir tornavida ile çıkartıyosun. Sonra kurtardığın tarafı dışa doğru çekiyorsun ve diğer 2 tırnak kendilinden kurtuluyor. Dört tırnağı aynı anda kurtarmaya çalışma, kırılır.

Onu da çıkartınca benim göndereceğim parçayı aynı şekilde yerine oturtup, kablosunu takıp, monte ediyorsun. Unutma tüm bunları yaparken fazla kuvvete gerek olmuyor, çok zorluyorsan anla ki yanlış birşeyler yapıyorsun.

Geri
Üst Alt