Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1M marşpiyel

- 48 -

Kayıtlı Üye
arkadaşlar biliyorsunuz ki sol arka kapının altındaki marşpiyel sürtmüş ve ezmiştim..
marşpiyel tamiri zor diyorlar o boğum kat kat imiş..
benimde aklıma otaya marşpiyel taktırmak geldi hani spoiler de diyorlar galiba tam adını bilmiyorum ama siz anladınız..

nerde bulabilirim ve bana sağ ve sola bu plastik yada plexi hangi maddeden olursa taktırmak kaça mal olur..boyası da var tabi

orjınal cupra-r marşpiyel var abı benım aractada var seat servıslerınden 6 taksit ile alabilirsin istersen bende alabılırımseatta %20 ındırımım var:)

en guzelı cupranınkı olur ondan baskası fıber olur kı fıberdede o marspıyelın kalıbı olmadıgından hıc cıktıgını gormedım abuk sabuk modeller yapıyolar

Varol abim senin marşpiyelinin fotosunu hatırlamıyorum ama çok da ağır hasar almamıştı gibi aklımda kalmış..
hatırladığım gibiyse pek de zor olmadan yapılır..

abi istersen araba ile geldigin gün gidip bi gösterelim

marşpiyel güzel bir seçenek marşpiyelin yapılması yerine tercih edilebilir bi durum bence servise bi fiyatını sor Varol abi....:eek:key:

servisi arayıp sorayım bugün cupra r marşpiel diyorum..konu nerdeyse çözülmüştür inşeAllah çok pahalı değildir
mehmet %20 iyi ir indirim..fiyatını öğreneyim senden yardım isteyebilirim..
herkese teşekkürler..
yiğit dediğin gibi öyle çok büyük hasar yok. enine 30 cm bir bölgede 2 cm lik ezik var marşpiye zaten 7-8 cm genişliğinde....ama işçiliği zor birşeymiş
ibrahim gelince gidelim

servisi arayıp sorayım bugün cupra r marşpiel diyorum..konu nerdeyse çözülmüştür inşeAllah çok pahalı değildir
mehmet %20 iyi ir indirim..fiyatını öğreneyim senden yardım isteyebilirim..
herkese teşekkürler..
yiğit dediğin gibi öyle çok büyük hasar yok. enine 30 cm bir bölgede 2 cm lik ezik var marşpiye zaten 7-8 cm genişliğinde....ama işçiliği zor birşeymiş
ibrahim gelince gidelim

tamam varol abı sureklı yetkılı servıse gırınce ındırım bu kadar oluyor.İstersen buradanda fıyat labılırız.

Tanesini 100 liraya yaparlar abi eski garajların orada

Geri
Üst Alt