Leon 1M marşpiyel | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Leon 1M marşpiyel

- 48 -

Kayıtlı Üye
arkadaşlar biliyorsunuz ki sol arka kapının altındaki marşpiyel sürtmüş ve ezmiştim..
marşpiyel tamiri zor diyorlar o boğum kat kat imiş..
benimde aklıma otaya marşpiyel taktırmak geldi hani spoiler de diyorlar galiba tam adını bilmiyorum ama siz anladınız..

nerde bulabilirim ve bana sağ ve sola bu plastik yada plexi hangi maddeden olursa taktırmak kaça mal olur..boyası da var tabi

patrıot

Kayıtlı Üye
orjınal cupra-r marşpiyel var abı benım aractada var seat servıslerınden 6 taksit ile alabilirsin istersen bende alabılırımseatta %20 ındırımım var:)

kurtbil

Kayıtlı Üye
en guzelı cupranınkı olur ondan baskası fıber olur kı fıberdede o marspıyelın kalıbı olmadıgından hıc cıktıgını gormedım abuk sabuk modeller yapıyolar

YCO

Kayıtlı Üye
Varol abim senin marşpiyelinin fotosunu hatırlamıyorum ama çok da ağır hasar almamıştı gibi aklımda kalmış..
hatırladığım gibiyse pek de zor olmadan yapılır..

LeonRider

Kayıtlı Üye
marşpiyel güzel bir seçenek marşpiyelin yapılması yerine tercih edilebilir bi durum bence servise bi fiyatını sor Varol abi....:eek:key:

- 48 -

Kayıtlı Üye
servisi arayıp sorayım bugün cupra r marşpiel diyorum..konu nerdeyse çözülmüştür inşeAllah çok pahalı değildir
mehmet %20 iyi ir indirim..fiyatını öğreneyim senden yardım isteyebilirim..
herkese teşekkürler..
yiğit dediğin gibi öyle çok büyük hasar yok. enine 30 cm bir bölgede 2 cm lik ezik var marşpiye zaten 7-8 cm genişliğinde....ama işçiliği zor birşeymiş
ibrahim gelince gidelim

patrıot

Kayıtlı Üye
servisi arayıp sorayım bugün cupra r marşpiel diyorum..konu nerdeyse çözülmüştür inşeAllah çok pahalı değildir
mehmet %20 iyi ir indirim..fiyatını öğreneyim senden yardım isteyebilirim..
herkese teşekkürler..
yiğit dediğin gibi öyle çok büyük hasar yok. enine 30 cm bir bölgede 2 cm lik ezik var marşpiye zaten 7-8 cm genişliğinde....ama işçiliği zor birşeymiş
ibrahim gelince gidelim
tamam varol abı sureklı yetkılı servıse gırınce ındırım bu kadar oluyor.İstersen buradanda fıyat labılırız.

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
Tanesini 100 liraya yaparlar abi eski garajların orada