Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.8T 20V PSchiptuning Dyno Sonucu....

LeonRider

Kayıtlı Üye
Aklımdaki üç dört eksikten sonra bakım yaptırmadan önceki gün Barbaros abide dynoya çıktık sonuçlar istediğimiz gibiydi... dynonun ertesi günü carbon clean bakım filtre temizliği yapıldı elbette tepkiler daha da arttı ve araç rahatladı şimdi sırada fabrikanın lüzumsuz yere koyduğu gereksiz bir valfi bypass etmek var:D Projemin adını değiştiricem zaten Ne Gerek Var Project Olucak :D N249 u baypass ettiğimizde yazılımımızı da güncelleyince 240hp değerini aşmış olacağımıza kesin gözüyle bakıyoruz ki bakımdan sonra da bu değeri aştığımı düşünüyorum zaten filtreyi yıkadığımda ilk defa kendimden utandım :D
Bi Ara aracımın mütevazi spec uygulamalarını ve dışarıdan görünmeyen nelerle uğraştığımızı ve göze batmasada yazınca kabarık olduğu belli olaN listemi de yayınlamak istiyorum arkadaşlarımıza fikir olması açısından... bakalım sıkılmadan bir seneyi aşan serüvenimi okuyabilecekmisiniz :)
Bu aracımın yazılıma hazırlanmış stock hali...

Uploaded with ImageShack.us

http://img694.imageshack.us/img694/4169/scandoc0001.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Maşallah ilk aldığından beri şu arabayı onu yap bunu yap diye belki darladık seni ama sonucu güzel oldu :)

Misss gibi guzelim arac bu guclerde gayet iyi kalite hiz tip hepsi var

maşallah kardeşim Allah kaza bela vermesin :eek:key:

sırada şemunun dyno var onu da bekliyoruz:)

Geri
Üst Alt