Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.8 tsi 160 ps

bizim ibrahim değilmi bu

versiyon derken Varol abim..

forumdan birine aitti sanırım araç.

linea r sanırım buna denen versiyon ismi

seatın sıtesınde 1,8 tsı var ama alan yoktu demekkı bır kısı almış

Bizim İbrahimin aracı..Bindim inceledim..Türkiyedeki en full Leon'dur bu arkadaşlar..DSG..müthiş bir araç..keşke beyaz olmasa..

Baya uzun zamandır satılık bu araç. Orada yazan ilan tarihinden daha önce görmüştüm.
Ne kadar özel olursa olsun üzerine 5 lira daha koyar FR TDI'a binerim. Hem daha özel hem daha ekonomik hem daha güçlü hem de 0km.

Baya uzun zamandır satılık bu araç. Orada yazan ilan tarihinden daha önce görmüştüm.
Ne kadar özel olursa olsun üzerine 5 lira daha koyar FR TDI'a binerim. Hem daha özel hem daha ekonomik hem daha güçlü hem de 0km.
Ayberk bu aracın ,2.0 fr tdı ile arasında vergi farkı varki buda ülkem şartlarının en olumsuz tarafı.:) Ayrıca sanırım bu araçtan İbrahim kardeşimden başka kimsede yok.Kaan yazmış zaten full dolu bir araç.Türkiyede tek olmanın verdiği zevk güzel olmalı.

Geri
Üst Alt