Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.6 TDI

an.melih

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese iyi geceler. Üye oldum ama Seat sahibi olamadım henüz. Bir süredir 2014 ve üzeri Leon 1.6 TDI arayışı içerisindeyim. Lakin ufak bir sorunum var. Önce elimdeki aracı satmam gerekiyor. Malum sitede 496221985 ilan no ile bakabilirsiniz. Takas düşünen veya almayı düşünen varsa değerlendirebiliriz. SCW üyeleri için fiyatta yardımcı olurum. Siz de yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar herkese iyi geceler. Üye oldum ama Seat sahibi olamadım henüz. Bir süredir 2014 ve üzeri Leon 1.6 TDI arayışı içerisindeyim. Lakin ufak bir sorunum var. Önce elimdeki aracı satmam gerekiyor. Malum sitede 496221985 ilan no ile bakabilirsiniz. Takas düşünen veya almayı düşünen varsa değerlendirebiliriz. SCW üyeleri için fiyatta yardımcı olurum. Siz de yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
İstediğin gibi bir araç bulursun umarım

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Geri
Üst Alt