Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.6 tdi

bunları duyunca korkuyorum :( daha teslım almadan aklımda soru ısaretlerı cok can sıkıcı oluyor :(

dsgnin kronik sorunu bunlar sadece leonlarda yok bütün dsg lerde var bende diyorum manuel mi sonradan dsgyi gördüm :) benim leon 60.000 km de düz vites tdi 15 ay oldu alalım tık demedi bi gün çok şükür

dsgnin kronik sorunu bunlar sadece leonlarda yok bütün dsg lerde var bende diyorum manuel mi sonradan dsgyi gördüm :) benim leon 60.000 km de düz vites tdi 15 ay oldu alalım tık demedi bi gün çok şükür

Taha bi daha baştan oku kardeşim :) manuel tdi araçtan bahsediliyor :)

Tdi kullanıyorum,5.viteste öyle yüksek cıkan bir ses görmedim..Vites geçişleri biraz kemikli gibi ses yapar..

Tdi kullanıyorum,5.viteste öyle yüksek cıkan bir ses görmedim..Vites geçişleri biraz kemikli gibi ses yapar..
vites değişlerine bişe demiyorum her aracın kendine özgü sesi gibi vites degişlerinden de cıkan bi ses vardır. bu ses sadece 5. viteste yapıyor iyi kulak verilince duyuluyor gazdan ayagını cektigin an ses kesiliyor özellikle rampa cıkıslarnda oluyor bu ses.servise ilk götürdügümde onlarda o sesin arza oldugunu söylediler fakat daha sonra bu sesin leon tdi manuellere özgü oldugunu ilettiler

vites değişlerine bişe demiyorum her aracın kendine özgü sesi gibi vites degişlerinden de cıkan bi ses vardır. bu ses sadece 5. viteste yapıyor iyi kulak verilince duyuluyor gazdan ayagını cektigin an ses kesiliyor özellikle rampa cıkıslarnda oluyor bu ses.servise ilk götürdügümde onlarda o sesin arza oldugunu söylediler fakat daha sonra bu sesin leon tdi manuellere özgü oldugunu ilettiler

Bu yazından sonra sabah ofise gelirken 5.vitese dikkat ettim Mehmet ama gerçekten öyle bir ses yine duymadım,ayrıca manuel tdi leonlarda kronik böyle bir vites gecisinide ilk kez senden duydum şimdi..

Bu yazından sonra sabah ofise gelirken 5.vitese dikkat ettim Mehmet ama gerçekten öyle bir ses yine duymadım,ayrıca manuel tdi leonlarda kronik böyle bir vites gecisinide ilk kez senden duydum şimdi..
serviste ilk benden duymustu :) ve onlarda şaşırmıstı bu sese sonradan sorun yok bu ses tüm leon 16 tdi manuellerden gelyor bende mersinde okul okuyorum tanıdıgm kimsede de 1.6 tdi leon yok memleketimde de tek leon bende var :) şimdi mersin trafiginde cayır cayır leon arıyorum :)

yok ole bi ses . dun seat servise gıttım servis yetkilisi arkadaş içtenlıkle seatın butcesının kısıttlı olduğunu o yuzden parca değişimi işlemlerine girmemeye calıştıklarını soyledı . ben sıfır aldığım araçta debriyaj sııntısı yaşıyordum aynen sorunlu deyip alıyorlar sonra bişey yok leonlerın hepsi aynı die gonderıyolardı ispanya ya mailler attım 2. den sonra sonuc alabıldım debriyajım bozuk cıktı ama degişene kadar kan kusturdular

Geri
Üst Alt