Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.6 TDI yakıt tüketimi

Octopus Vulgaris

Kayıtlı Üye
Dün günübirlik Abant' a giderken Cruise Controlü 120 km/h sabitledim araçta 4 kişi var kalorifer açık, lastikler Nokian W+ yakıt tüketimi videoda.

Güzel değer yazlık lastik ile aynı durumda daha fazla düşer ben 3.7 gördüm 4 kisi full bagaj fakat sabitleme işini kendim yaptım daha az yaktiriyor

En iyisini yapıyorsun kardeş, hem tehlikeli hem de cebe zarar ama insan torku hissedince de tutamıyor kendini hele de 3 yıl Linea kullandıktan sonra. :) Fakat en doğrusu 133'ün üzerine çıkmamak malum radar meselesi.

En iyisini yapıyorsun kardeş, hem tehlikeli hem de cebe zarar ama insan torku hissedince de tutamıyor kendini hele de 3 yıl Linea kullandıktan sonra. :) Fakat en doğrusu 133'ün üzerine çıkmamak malum radar meselesi.
Abi radar kısmet biraz ben 220 ile edirneye gittim hiç denk gelmedi 127 ile girdim ama ceza yazmadı yani biraz şans lazım

Abi radar kısmet biraz ben 220 ile edirneye gittim hiç denk gelmedi 127 ile girdim ama ceza yazmadı yani biraz şans lazım
127 de zaten ceza yok 120 azami hızın % 10 üzerine çıkılabiliyor, ona da sollama için izin verilmiş. Geçen yaz ben de eski arabayla 160-170 geldim Antalyadan, yol radar doluydu ama bende dedektör olduğu için radar sinyalini alınca 120'ye düşerek girmedim hiç radara ,işi şansa bırakmadım yani :)

Geri
Üst Alt