Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.6 tdi vites geçiş sorunlumu ?

agape666

Kayıtlı Üye
aracım 5000 km de bende 1-2 ve geri viteste zorlamalar yaşıyorum vites yuvasına ilk giriste bi zorlama sertlik oluyor ,sonrasında ise tırtırlı gibi geçiyor sizde de boylemi

bu sorunları yaşayanlar vardı forumda bende 2 de yaşıodum JETTA tsi da kronik sorun galiba.

size bişey sormak istiyorum 15-20 dk da arabanın kaputunu kaldırararak yada arabayı havaya kaldırararak şanzımana zarar verilebilirmi

servıste bi tartışma sonucu başıma geldi de akşamıda vitesler takılmaya başladı :(

manuelde sıkıntı yaşayan ılk defa duyuyorum

bendede 1 ve 2 ayrıca gerıde zorlanmalar oluyor.servis eve arada sıkı gecıyor ama sorun degıl dedı kapattı. arada ısıklarda kalkarken vıtese gecmıyor delı oluyorum bır kac kısıdende duydum bu sorunu

Geri
Üst Alt