Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

LEON 1.6 TDI Otomatik & Manuel Arasındaki Fark

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında leo54 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. leo54

leo54 SCW Üyesi

572
    354
    63
    Arkadaşlar Aracımı satıp dizel leon alayım diyorum malum hafta sonları sakaryaya gidip geliyoruz dizel almaya karar vermiş bulunmaktayım.
    Fakat otomatik arabayı çok sevmiyorum manuel istiyorum arabayı hissetmek hükmetmek istiyorum :D şöyle bir sorum olacak manuel leon 5 vites diye biliyorum performans nasıl olur araçta düşükmüdür hem otomatik hem manuel kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum...

2. platinne

platinne SCW Üyesi

657
    347
    63
    Manuel daha seriymiş hissi veriyor sanırım. Hala 105 beygirlik motoru manuel kullanma şansım olmadı. DSG olan var bende. Sürüşü keyifli. Oldukça da ekonomik. DSG'yi tavsiye ederim :)

3. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    150 beygir üstü olsa, kesinlikle manuel al derim. Ama 1.6 TDI için DSG öneririm. Kullanım için. 5 ileri DSG'ye göre geride kalabiliyor sanırım..

4. leo54

leo54 SCW Üyesi

572
    354
    63
    Otomatik arabayı sevmiyorum ya :confused:

5. ims

ims SCW Üyesi

974
    207
    43
    Eski bir manuel vites destekçisi olarak söylüyorum, bir müddet otomatik araç kullandıktan sonra bugüne kadar kullanmadığın için pişmanlık duyacaksın :)

kaanoksuz ve Duvi bunu beğendi.
  6. leo54

leo54 SCW Üyesi

572
    354
    63
    arkadaşımda 1.6 tdı var bir kez kullanma şansım olmuştu fakat kendi arabam gibi son gaza kadar deneme fırsatım olmamıştı peki performans nasıl max hız ve 0'dan 100 km ye 1.2 TSI Aracımdan serimidir ?

7. Mertkan

Mertkan SCW Üyesi

1.462
    823
    113
    [MENTION=23987]Duvi[/MENTION] abi arkadaşa bi yardımcı ol istersen

8. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    1.2 TSI ya göre sanki biraz daha atarlı olabilirsin ama devir bandı yönünden eksik tabi..

fakat çok büyük bi değişiklik olacağını zannetmem olan farklılıklarda seni memnun edecektir;)

9. yasarmars

yasarmars SCW Üyesi

178
    52
    28
    bende dsg kullanıcısı olarak tabiki otomatik vites derim. mete kardeşinde dediği gibi keyfini aldıktan sonra keşke daha önce alsaydım diyeceksin.. (s) moduna aldığında keyif ikiye katlıyor.. :)

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  10. skeaptar

skeaptar SCW Üyesi

258
    67
    28
    sevmiyosan alma sende,manuel al;)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş