Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LEON 1.6 TDI Otomatik & Manuel Arasındaki Fark

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar Aracımı satıp dizel leon alayım diyorum malum hafta sonları sakaryaya gidip geliyoruz dizel almaya karar vermiş bulunmaktayım.
Fakat otomatik arabayı çok sevmiyorum manuel istiyorum arabayı hissetmek hükmetmek istiyorum :D şöyle bir sorum olacak manuel leon 5 vites diye biliyorum performans nasıl olur araçta düşükmüdür hem otomatik hem manuel kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum...

sımdı ben dayanamayıp gene bırsey dıyecegım konu eskı ama olsun ıcımde kalmasın... dıyorsunkı arabaya hükmetmek ıstıyorum ...demek sen hız sevıyorsun... tamam eywallah ona lafım yok ...ama kaza rıskını arttırıyorsunnormal düz vıteslerde....oysakı otomatık vıtes lerde ne oluyor bılıyormusun keyıflı dıkkatlı surmenın sabrın ehemmıyetını anlıyorsun ...fark edıyorsun trafıgı... bende öyleydım basıp gıderdım 2014 fullence vardı...kullanan bılır serı arac..düz vıtes ..sonra leon aldım hatta ılk kullandığımda leon ' u ne bu ya dedım alışamadım arabaya ısınamadım gıbı dusuncelere daldım cokda manuel yanısıra otomatık kullanmışlığımda vardır oysakı ama sımdı muthıs rahat araç ..bana artıları cok..
baska arac solluyor benı öbürü Show yapıyor hızla sellektör yaparak gec sağa be kızım der gıbı sıkıştırıyor .. vs..
hıc tınlamıyorum yol km ölcusu neyse o ölçüde gıdıyorum 70 km ıse 75 km..40 km ıse odur..kural neyı gerektırıyorsa o ölçüde gıtmeye çalışıyorum..cunku hızı bırden almıyor !!!! halıylen benıde terbıye edıyor araç...

ıstedıgı kadar kudursun arkadakı araç (abı kesın kadın surucudur sol şeridi tıkadı) manasında degıl fena pis araba kullanırım kullanır'dım !!! bu cümleye dıkkat edelım...leon otomatık vıtes bana hukmettı ben ona degıl..böylelikle ıkımızde rıskı azaltarak keyıfle yol alıyoruz falan fıstık..böyle işte..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt