Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.6 tdi manuel vites ile aranızdayım...

cigaerkan

Kayıtlı Üye
arkadaşlar seat ibiza 1.4 tdi den sonra Leon 2015 1.6 tdi ile tekrar aranızdayım.

1.Gizli özellikler hakkında ne düşünüyorsunuz? (araca zarar vereceğini söyleyenler var) Nerede açtırabilirz? daha doğrusu açtırmalı mıyız?

2.Vites değiştirme devir aralıkları ne olmalı?

3.Yakıtı nereden almalıyım? Hangisinin dizeli iyi?

4.Geri görüş kamerası 6.5 ekrana takılabiliyor mu?

5.Bu full link olayı nedir? açıklarsanız sevinirim.

6.bir de benim aracımda led paket yok sonradan takılabiliyor mu?

şimdilik sorular bunlar cevap veririseniz sevinirim? saygılar

tekrar hoş geldin Erkan.
dizel araç hiç kullanmadım dolayısıyla 2. ve 3. sorularına cevap veremiyecem.
1. soru için araca zarar vermez.
4. soru zannedersem adapte ediliyor.
5. soru biraz pahalı oluyor ful link için artı bir para veriyorsun servise.
6. soruna gelirsek astarı yüzünden pahalı olur.
onun için beyin falan takılacak. yani önceden opsiyondu. ekstra paket ücreti neyse ona yakın bedel çıkıyr.

Tekrar hoşgeldiniz
1.Isini bilen kisiler tarafında yapıldığı surece sorun olmaz aracin var olan özellikleri aktif ediliyor çünkü.
3.Yakit olarak shell tavsiye ederim uzun km icin fullsave dizel performans icin +vpower dizel

LG-H735 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arkadaşlar seat ibiza 1.4 tdi den sonra Leon 2015 1.6 tdi ile tekrar aranızdayım.

1.Gizli özellikler hakkında ne düşünüyorsunuz? (araca zarar vereceğini söyleyenler var) Nerede açtırabilirz? daha doğrusu açtırmalı mıyız?

2.Vites değiştirme devir aralıkları ne olmalı?

3.Yakıtı nereden almalıyım? Hangisinin dizeli iyi?

4.Geri görüş kamerası 6.5 ekrana takılabiliyor mu?

5.Bu full link olayı nedir? açıklarsanız sevinirim.

6.bir de benim aracımda led paket yok sonradan takılabiliyor mu?

şimdilik sorular bunlar cevap veririseniz sevinirim? saygılar

Tekrar hoşgeldiniz. Aracınızı iyi günlerde kullanın. Diğer arkadaşlarında dediği gibi VAGCOM yani gizli özellikler işin ehli kişilerce yapıldıkça sorun çıkarmaz.

2) vites değiştirmek için belirli aralıkları değil de aracı dinlemelisiniz. Araç bir sonraki vitesi istiyorsa yükseltmelisiniz. Yokuşlarda devir aralığını biraz yüksek tutabilirsiniz.

3) Yakıt olarak maalesef Shell i önermiyorum. Çünkü kutuplara aşırı zarar veriyorlar. Bu nedenle çok mecbur kalmadıkça shell den yakıt almıyorum.

4) 6.5 inc ekranda kamera için çıkış portu buşunuyor takabilirsiniz.

5) Full link android ve ya iphone cihazlarınızın ekranını aracınızın ekranına yansıtabilmenizi, böylece güzel bir deneyim yaşayabilmenizi sağlıyor. Ama maalesef bu sistem hala Türkiye' de stabil değil ve aşırı pahalı. Kısaca değmez.

6) Led paket takılabiliyor evet. Ancak arkadaşların da dediği gibi epeyce pahalı oluyor. Ama bazı elektrikçiler far için beyin uydurup yazılımla kodluyorlarmış. Ama ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tekrardan hoşgeldiniz,hayırlı olsun aracınız bende acık gizli ozellık hıcbır problem yasamadım actırabılırsın

Geri
Üst Alt