Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Leon 1,6 TDI Hakkında...

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında LiaTeD tarafından paylaşıldı.

1. LiaTeD

LiaTeD SCW Üyesi SCW Üyesi

312
    1
    18
    Arkadaşlar uzun süren sessizliğimi Leon 1,6 TDI ile bozmayı düşünmekteyim. Kullanan arkadaşlardan iç-dış ses, performans, yakıt konularında fikir almak isterim açıkcası... Ayrıca alternatif araç önerilerinizi de görmek isterim... Ancak alternatif araç tavsiye ederken günde minimum 150 km yaptığımı (ortalama 200), Golf,Fiat Bravo ve Alfa Romeo Giulietta'yı alternatif olarak elediğimi dikkate alırsanız sevinirim.

2. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    Leon 1,6 TDI DSG olur alternatif,Benim kuzen aldı inanılmaz memnun sattığı araç forester

3. LiaTeD

LiaTeD SCW Üyesi SCW Üyesi

312
    1
    18
    abi DSG olabilir de olmayabilir de... onu henüz değerlendirmedim... bildiğim kadarıyla DSG de ESP falan da standart geliyor... olabilir :) renk de beyaz düşünüyorum... makyajlı leonda kırmızıyı pek sevemedim... eskisi gibi gelmiyor gözüme :D

4. 18891945

18891945 SCW Üyesi

784
    122
    43
    forester sahibi kaç kişi tanıdıysam,hepsi aracına çok bağlı..sorun çıkartsa bile asla satmak istemiyorlar..foresterdan sonra memnunsa,bence gerçekten başarılı bir araçtır..(en çok ta yakıttan memnundur..zira foresterlar fena yakıyor..)

5. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    konuşacak bişey bırakmamışsın ki be Murat'cım:) alternatifleri elemişsin. Hayırlı olsun diyelim şimdiden, eğer trafikte kullanacaksan DSG tercih etmende fayda var, trafikte düz vites sıkıntı.

6. Pascal

Pascal SCW Üyesi

2.570
    19
    38
    murat tüm alternatifleri elemişsin ki :)

sadece dizel focus diyebilirim bu durumda, ama sanırım onun da kasa değişimi Leon gibi çok uzakta değil

7. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    bak ya yine kafaları kurcaladı :D

8. plajhavlusu

plajhavlusu SCW Üyesi

3.140
    205
    63
    al kızları guzel se gezdır sabaha kadar dızel se !!!

9. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Murat abi ne kadar bütçe ayırmayı düşünüyosun. ??

10. omercanilica

omercanilica SCW Üyesi

3.109
    20
    38
    abı acıkcası ben test ettım baya basarılıydı tek sorun bana gore fıyatı ... aynı paraya focusun dızel en fulunu alabılırsın bu fullukte sunroof derı kumas koltuk mercek farlar falan dahıl ... leon bırde mauel zor bulursun cunku dsg getırıyorlar dsg guzel bır performans vermıs ben baya begenmıstım acıkcası:eek:key:

Sayfayı Paylaş