Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1,6 TDI Hakkında...

bence golf 1.6 d olabılır leonun yuzu degısebılır

murat tüm alternatifleri elemişsin ki :)

sadece dizel focus diyebilirim bu durumda, ama sanırım onun da kasa değişimi Leon gibi çok uzakta değil

focus leona alternatif olamaz benim gözümde... :D

Murat abi ne kadar bütçe ayırmayı düşünüyosun. ??

bütçe ayırmak gibi bi olay yok... kendi şirketime araç kiraladım bikaç tane... bitane de kendime kiralayacağım... 3 yıllık vade olarak... kiralama firması da dilediğim aracı kiralamama olanak veriyor. 45-55 arası araçlar zorlamaz gibi görünüyor şu an için... sonuçta tapusunu almayacağım :D yani ikinci el değeri falan da beni alakadar etmiyor.

bence golf 1.6 d olabılır leonun yuzu degısebılır

golfün tasarımını da kendini de oldum olası sevmiyorum :(

2. el araç önerebilir miyiz :) ?

yukarıda dediğim gibi kiralama olacağı için 2. el mümkün gözükmemekte.

kıralamalarda eger degerı cok dusen bakımları masraflı bır arac kıralıyorsan ona gore fıyatı yuksek tutuyorlar yaptıkları sey kısacası su aracın fıyatı na senın yıllık kasko sıgorta vs vs degerlerını eklıyorlar sonra 2 yılın sonunda kaca satacaklarını cıkarıyorlar arada cıkan rakam ın uzerıne de uygun bır vade koyup sana fıyat cıkarıyorlar

Geri
Üst Alt