Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.6 Tdı Egzoz sistemi yardım???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kfy

Administrator
arkadaşlar aracımdan ses almak istiyorum onun için maslak sanayide emil danacıoğlu ile görüştüm son susturucu,orta susturucu iptali birde düz boru bağlatmayı önerdi makul bir fiyat verdi fakat duyumlarıma göre aracı performastan kesiyormuş zararları varmıdır ses anlamında iyi birşey alabilirmiyim yardımlarınızı bekliyorum..

merhaba bostancı sanayide gider egzoz mustafa gider abimiz var her türlü size yardımcı olur bizden geldiğini söylemeniz yeterli olur tabiki düşünürseniz eğer..

Mustafa abiyi tanıyorum onunlada konuştum zaten yapma dedi ama merak ediyorum yaptırmış arkadaşlar varsa yardımcı olsa iyi olur.

açıkcası bende bu konuda yorum yapmadım ama gerçekten yaptırma bence kardeşim. Dizelden ses almak bilmiyorum da eşşeği yarış pistinde koşturmak gibime geliyor :confused:

Eşşeği ata benzetmek ya amaç zaten :) teşekkürler

minibüse bin sesi dinle :) sonra yaptırmak istersen karar verirsin :) + performans kaybın olcak onuda düşün

:D benimde garajda borla egzoz duruyor inan aracım şimdiki dizel bendede egzoz sesi hastalığı var sırf bu yüzden 2.araba bile aldıydım ama gerçekten simdi sattım bu dizele yaptıramıyorum birşey. Bence yaptırma derim.. Diğer arkadaşlarda görüşlerini bildirirler muhakkak konuya

Arkadaşım bu tdi egzosları konusunda belkide bu forumda en cok uğraşan kişi benim,sana tek tavsiyem Magirus sesinden hoşlanmıyorsan Mustafa abinin dediği gibi sakın bulaşma...

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
eğer düz boru yapacaksan son 40 cm kadarını gelen borudan daha dar boru olsun..yoksa yoksa ıslk çlar öter..o yüzden çıkışa düz geldiğin için..çıkarken düz ve dönerek çıkacak bu ıslık sesi yapacak..
bende oldu daha dar boru ile ıslık sesi gidiyor ayrıca..dar olması biraz sıkıştırması açısından iyi..
diğer taraftan anladığım kadarı ile partikül filtresini iptal etmiyorlar..etmek de istemiyorlar zarar verebilme ihtimali açısından racing yapmadığın için..onun takılı olması sesi kesebilir..
bu durumlarda yapılacak tek bişi var gidiyorsun yaptırıp deniyorsun beğenmezsen geri taktırıyorsun..
çünkü bana da yapma demişlerdi..
gittim sök denicem dedim sen bilirsin dedi söktü çok memnun kaldım ancak polislerden çekindiğim için son susturucuyu geri taktım....
sonrada araba satıldı :D

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Şu forumun arama motoru mu çalışmıyor yoksa aynı konular açma hastalığı mı var anlamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt