Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.6 tdi dsg rölanti sarsıntı sorunu

Mehmet benim araç sanırım fazla yakıyor ben sorunu çözemedim ortalamam 15000 bakımından sonra 8.2-8.5 düştü, düştü diyorum bakımdan önce 9.1 civarıydı şehir içi edirne içinde yaptığım değerler.

yol bilgisayarı yerine deponuzu fulleyip şehiriçi 100km yaptıktan sonra tekrar fulleyin öyle sağlıklı sonuç alırsınız :) benim yol bilgisayarımda bazen yüksek değer gösteriyor ama ben hesapladım şehiriçi trafikler falan 6.8 yakıyor

Bildiğim kadarıyla vagcom araçlarında genel itibariyle olan bir durum sarsıntılı calısma bence dert edilecek birsey yok :)

tdi dsg lere yeni yazılım gelmiş galiba, kayadibinden yetkili arkadaş net cevap verebilir mi?

Arkadasim soguk havalarda rolantide calisirken 0.8 0.9 yakit tuketimi normaldir ama daha fazla yakarsa normal degil ayrica cok fazla sarsinti var ise oda normal degil motor kulaklarinda kaynaklanabilir kontrol ettir istersen

Mehmet benim araç sanırım fazla yakıyor ben sorunu çözemedim ortalamam 15000 bakımından sonra 8.2-8.5 düştü, düştü diyorum bakımdan önce 9.1 civarıydı şehir içi edirne içinde yaptığım değerler.
ufuk naaptın sen yav. benim 19.000km ortalamam 6.1l/100km edirne trafiğinde bahsettiğin tüketim gerçekten anormal.

teşekurler arkadaslar sanırım bu sorunu servis cozecek

Geri
Üst Alt