Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.6 Tdi Dsg için yay

lventshn

Kayıtlı Üye
Merhaba 2015 aracım için 3 yada 3,5 yay arıyorum ilk tercihim eibach marka olması sıfır yada kullanılmışta olabilir
yay kodları Tdi / Dsg araç için uygun olması yeterli benim için teşekkür ederim
lventshn@Hotmail.com

Umarim bulursun

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

sıfır ile ıkıncı el arasında cok fark olacagını düşünmüyorum oyuzden sıfır almanı tavsıye ederım zaten ıkıncı elını bulmak oldukça zor

Bol şans mk3 ikinci el yay bulmak zor kaldı ki ikinci hayırlısı bakalım

İç Rakıyı Rahatla , Bin SeaT a Çağ Atla

Merhaba 2015 aracım için 3 yada 3,5 yay arıyorum ilk tercihim eibach marka olması sıfır yada kullanılmışta olabilir
yay kodları Tdi / Dsg araç için uygun olması yeterli benim için teşekkür ederim
lventshn@Hotmail.com
İlk önce kurallarımız gereği kendini tanıtan bir konu açarsanız sizi tanımış oluruz

kurye ile elden teslime verildi

Sıfır almak önceliğim fakat doğru yay olması önemli yanlış yay alıp aracı fazla basıp sürmesini yada konforu tamamen kaybetmek istemiyorum önerebileceginiz bir yer varsa bilgi paylaşabilirmisiniz.

Sıfır almak önceliğim fakat doğru yay olması önemli yanlış yay alıp aracı fazla basıp sürmesini yada konforu tamamen kaybetmek istemiyorum önerebileceginiz bir yer varsa bilgi paylaşabilirmisiniz.
vogland veya elibach 5.cm ideal dir

Dsg yi kırarsan işin zor onu göze al yanlız kardeşim hayırlısı olsun umarım bulursun.

Geri
Üst Alt