Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.6 tdi dsg hakkında

hoca35

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım leon 1.6 tdi dsg hakkındaki yorumlara şöyle bir baktım pekte iç açıcı şeyler yazılmamış bende 1 hafta içinde bu araçtan almayı planlıyorum görüşleriniz nelerdir araç hakkında sizce değermi yoksa başka bi araçmı bakayım şimdiden çok teşekkurler

bende 1.6tdi dsg kullanıcısıyım..araçla ilgili şuanda bi sıkıntım yok..fakat şuda bi gerçek şanzıman tamamen şans işi ...tüketim konusunda forumda kimse tatminkar değil fakat benim ortalamam ş.içi normal kullanımda 4.8-6.2 arası geziyor..

şöle sölim bundan sonra alıcam araçlar hep vag grubu olacağı kesin ver herzaman 1.6tdi dsg yi gözüm kapalı alıcam arıza yapsada yapmasada sürüş zevki saolsun :D

motor ve şanzımandan yana sıkıntım yokta malzeme, yol tutuş, işçilik kalitesi, bide araç içi sesler nasıl??

motor ve şanzımandan yana sıkıntım yokta malzeme, yol tutuş, işçilik kalitesi, bide araç içi sesler nasıl??

içerde kalite çok iyi değil ortanın üstü :D motor sesi 4. vitestn sonra hiç yok diyebilirim içerden duyulmuyor yol tutuş ESP nin de yardımıyla mükemmel denebilir ben okadar zorluyorum sınırlarının çok çok üstünde zorluyorum maaşalLah... hiç beni üzmedi

yol tutuşu süper ESP mükemmel devreye giriyor..malzemeye gelirsek eve VW kadar değil ama verilen fiyata değiyor..koltuklar biraz kötü seat sport koltuğu tercih edin derim..

ya sen Özgürün koltuklarını görmedin tabi :D

dsg şanzımann ses olayı nasıl bozuk yolda ses yaptığı yazılmış doğrumuu

Geri
Üst Alt