Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.6 tdi dsg 15000km bakımı

benim demek istediğim benzinli araçla dizel araç arasında küsürattan ziyade daha bariz bir fark olması gerek miyor mu

1.4TSI'ın 15K bakımı 200-270TL arası, 30K bakımı 400-450TL olması gerekiyo..
o fiyat kaç km içindi. ??

15000 bakımı için verdiler bu fiyatı bana hoş daha aracım 15000 olmadı yılını doldurdu ama yapılan işlemler aynı

15000 bakımı için verdiler bu fiyatı bana hoş daha aracım 15000 olmadı yılını doldurdu ama yapılan işlemler aynı

o fiyat olması gerekenden biraz yüksek..eğer parça fiyatları abartı zama uğramamışsa..
Erya'dan da fiyat almakta fayda var bence..

0216 302 55 44..

erya uzak kalıyor bana harcayacağım benzin ve köprü geçişi herhalde kafa kafaya denk gelir doğuşun fiyatıyla :( ama bi yandan da gitmek istiyorum gidip bakım yaptırıp memnun kalan arkadaşları görünce

erya uzak kalıyor bana harcayacağım benzin ve köprü geçişi herhalde kafa kafaya denk gelir doğuşun fiyatıyla :( ama bi yandan da gitmek istiyorum gidip bakım yaptırıp memnun kalan arkadaşları görünce

Erya'da bi kaç SCW ile tanışıp bakım yaptırırken sohbet etmek için değer bence..
velakin karar sizin elbette efemm.. :)

üç aşağı beş yukarı aynı bakım fiyatları ama nedense bizim araçların bakımları pahalı diğerlerine göre

benim demek istediğim benzinli araçla dizel araç arasında küsürattan ziyade daha bariz bir fark olması gerek miyor mu

eskiden benzinli arabalarda daha ucuz yarı sentetik 10-40 yağlar kullanılıyordu yeni nesil motorlarda tam sentetiklere geçildi yağ fiyatları arttı yeni motorların filtrelerinin farklı olması stok ve benzeri maliyetleri artırır falan :) mesela 1,8 20v toledo nun hava filtresi bilimum 1,9 tdi 1,6 8v 1,6 tdi gibi motorlarla 1-1 aynı dolayısı ile üretim maliyeti stok maliyeti herşeyi daha ucuz bu yüzden tsi hava filtresi 23 tl iken diğerinin filtresi 15 tl buda fiyatlara etkiyor.

birde dizelin pahalı olduğu dönem geride kaldı :)

tsi da 15000 bakımı 250 300 arası olur. daha fazlası isteniyorsa işçilik saatlerine ve uygulamalara tek tek bakmanızı ve cıngar çıkarmanızı öneriirm :)

Gücel
bende leon tdi dsg şanzuman için bakım fiyatı araştırıyorum bugün bazı servislerden aldığım pazarlıksız fiyatlar aşağıda.
Altur : 335 TL
Erya : 340 TL
Kayadibi : 340 TL (SCW'ye özel)
Kartal Doğuş : 328 TL

Geri
Üst Alt