Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.6 TDI DGS & A3 TDI S.trnic

punto 1.4 turbolusu var, 150-160 beygirlere rahat çıkartıyorlar, ondan denk gelmiştir. İyi ki frene ihtiyaç olmamış, o zaman seni kesin 4 boy geçerdi, ambulansı da sen çağırırdın.

karsılastırma seklı yanlıs olmus,roll flan yapsanıza eyvallah ama arkadan akıtarak gelıyor adam onu gorup gaza basıyosun senı gecmesı cok normal

• Beğen
Reaksiyonlar: PORO
Adam senden önce gaza yükleniyor,sen ise onu görüp basıyorsun..Bu durumda sana çok fark atamaz ama seni geçmesi normal bence...

punto 1.4 turbolusu var, 150-160 beygirlere rahat çıkartıyorlar, ondan denk gelmiştir. İyi ki frene ihtiyaç olmamış, o zaman seni kesin 4 boy geçerdi, ambulansı da sen çağırırdın.

şimdi baktım punto evoydu ve büyük ihtimalle 1.4 multiair'dı. 105hp likleri var onun. Bendeki 18'ler son hızı hafif kestiği için öyle gitmişizdir 150-160hp olsa göremezdim bile :)

bnm araç geçer o a3 ü muratkardeşim sen biliosun farklı gidio bnmki :D şimd dhada iyi oldu 200 görüo digitalde :D

aktarmak istediğim şeyler o beni geçti ben gitmedim değil sadece ufak çaplı fark var olay bu zaten 1.6 TDI aracı hız yapmak için almak saçma tamamen öğrenci usulü olsun diye aldım yoksa mini S alırdım :)

Leon larda bile 3 farkli motor var 1. 1.6 tdi e ecomotive 2. 1.6 tdi ecomotive 3. 1.6 tdi spor leo style alirken bunlara dikkat etmek lazim 3 motorda 105 lik ama yinede kalkislarda hizlanmada max hizda farkediyor

türkiye de böyle bişi yok bu da yeni mi çıktı ???

Geri
Üst Alt