Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.6 tdi cr style rodaj dönemi yakıt !!

bende 2700 km deym henüz,
ortalama 1 depo benzinle 750 km gidiyor ,
1.6 tdi dsg kullanıyorum ,
yol bilgisayarı 13-14 den açıyor kendini , sonra 6 lara kadar iniyor ama ortalamaya vurunca 12 e geliyor anlamadım gitti ,
acaba bir yanlışlık mı var bende ? servisede sordum düşer 5binden sonra diyor fakat pek umudum yok gibi , :(

tdi-dsg kullanıcıları bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim

Ben de yanilmiyorsam 3700 kusurlerdeyim, aldigimdan beri sabah aksam Umraniye-Maslak arasi trafikte 1 depo ile 800 km gidebiliyorum (770-780 km de benzin aldigimda yol bilgisayari 20-30 km gosteriyor, depo 52-53 litre benzin aliyor). Son depo 800 un biraz ustune cikacak gibi gorunuyor, simdilik sonuc tatminkar diyebilirim benim icin ki bu kullanimlarda bazen klima da acik.

Yol bilgisayari 10-11'lerden aciliyor 25-30 km sonunda (ev-is arasi) yol durumuna gore ortalama tuketimde 5.5-7 araligini goruyorum, yol en iyi ihtimalle 40-45 dk aliyor, bugune kadar en kotu 1.5 saat surdu.

Geri
Üst Alt