Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.6 tdi cr style rodaj dönemi yakıt !!

teşekkürler vites oranları derken 4000 devir mi yoksa dahada yukarısı mı kırmızı bölüme kadar ??

4 4.5 yeterlidir zaten sonrası ölüyor :D hızlanmaları oranları yüksek tutarak yaparsanız bi müddet yeterli çünkü yeni motorlarda böle şeyler yok diolar.

1nci ve 2.nci viteslerde odaj sonrası bile 30 lu 40 lı değerler göreceksin bu normal...3nci viteste değer düşmeye başlar gaza çok yüklenme dokun sadece....zamanla ayağında alışır

ama şuda var 15000 km eskiyen filtreler yağlar vs değişince eskisine göre çok çok az daha farkedicektir :D

1. 16.0 lt vs görünmesi normal giderek düşer..hatta anlık tüketimde anında gaza basın 49.9lt bile görürsünüz..

2. 7.2 7.5 yüksek bir değer şehirdışı için bende DSG faktörü var fakat 4.8 5.2 arasında yolculuk yapıyorum şehirdışı

3. uzun yolda ara ara basın motor açılsın derim hem arabanın tepkilerine alışırsınız.

4. büyük ihtimalle sarı olan Dizel Partikül Filtresinden bahsediyorsunuz ..

5. benimde serviste hediye olarak takılan park sensörlerim var benimkisinde LOW HIGH OFF modları var..sensörün hoparlörünü bulun bi inceleyin derim

teşekkürler

1. 16.0 lt vs görünmesi normal giderek düşer..hatta anlık tüketimde anında gaza basın 49.9lt bile görürsünüz..

2. 7.2 7.5 yüksek bir değer şehirdışı için bende DSG faktörü var fakat 4.8 5.2 arasında yolculuk yapıyorum şehirdışı

3. uzun yolda ara ara basın motor açılsın derim hem arabanın tepkilerine alışırsınız.

4. büyük ihtimalle sarı olan Dizel Partikül Filtresinden bahsediyorsunuz ..

5. benimde serviste hediye olarak takılan park sensörlerim var benimkisinde LOW HIGH OFF modları var..sensörün hoparlörünü bulun bi inceleyin derim

teşekkürler

+ 1907 mrtcntkn

anlamadım gitti leon 1.2tsiyı ne umutlarla aldık ortalama 9dan aşağıya düşmüyor of!:confused:

anlamadım gitti leon 1.2tsiyı ne umutlarla aldık ortalama 9dan aşağıya düşmüyor of!:confused:

sitemizde kullanan bi çok arkadaş var çok memnun yakıtta eğer aracınız yeniyse alışma sürecinde olur böle alıştıkça ortalama düşer

Geri
Üst Alt