Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.6 TDI CR Style Nasıl Bilirsiniz ?

Aramıza hoşgeldin. Yakın zaman da senide leon sahibi olarak görmek isteriz.

aradığınız araç cidden güzel ama bazı sorularım var size. vereceğiniz cevaba göre yorum yapmak isterim.
aradığınız aracın fiyatları nedir?
opeli ne kadara vereceksiniz?
takas olursa ne kadar ilave yapacaksınız?
teşekkürler

Max. 45 Bin TL
Opel 1500 km de hatasız boyasız en ful 45 e almıştık 40 a vermeyi düşünüyoruz
Takas olursa 3-5 üste veririz sanırım :)

O ne degermis öyle yahu :) Hata vardir onda. Anlik tüketim filandir. Eski aracim Golf5 bile o kadar yakmiyordu. 1.6 atmosferik motor, deli gibi icen bir motor, gazlayinca bile maksimum 11 12 görüyordum :) Sizinki kendini Corvette filan saniyor herhal :D

Hata değil abi :) Daha 1500 km'de anlık tüketim ayrı biliyorum onu :D Corvet sanabilir :D Neyse eğer aklıma gelirse fotosunu atarım :)

Cevaplar için teşekkür ederim :)

son derece memnun kalırsın.

Baktigin araca sahibim. Konfor ve kalite olarak Opeli aratir kanisindayim. Fanatik olmaya gerek yok. Ama performans, sürüs keyfi ve yol tutusu dersen kesinlikle Leon. DSG7 mükemmel bir sanziman desem abartmis olmam heralde. Ariza durumunda ise gecmis olsun :) Yakit olarak sehir ici Bursa trafiginde, sakin kullanimda 5.5-6, agresif kullanimda maksimum 7 görüyorum. Uzun yolda 3 kisi, 2 valiz, ortalama 120 km hiz ve klima acik 5.5 altina inmedi. Pisman edicek bir arac olmadigini rahatlikla söyleyebilirim ;)

Barış kardeşim opelin hangi aracını kullandın bilmiyorum fakat ben hem corsa hem vectrasını kullanmış birisi olarak konforunu hiçmi hiç aramıyorum. Corsanın tak avantajını inanılmaz az yakıt tüketiyordu. Vectra ise 1.6 benzinli olduğu için yakıt konusunda leon ile arasında hiç fark yoktu. O yüzden leon ile bindiğim opelin araçlarının hiç birini mukayese bile etmem.

Kütük gibi araba. Punto Evo vardı daha öncesinde o bile daha yumuşak daha konforluydu :)

Barış kardeşim opelin hangi aracını kullandın bilmiyorum fakat ben hem corsa hem vectrasını kullanmış birisi olarak konforunu hiçmi hiç aramıyorum. Corsanın tak avantajını inanılmaz az yakıt tüketiyordu. Vectra ise 1.6 benzinli olduğu için yakıt konusunda leon ile arasında hiç fark yoktu. O yüzden leon ile bindiğim opelin araçlarının hiç birini mukayese bile etmem.

Yeni astra sedan kullandim. Konfor acisindan Leondan daha iyi oldugu kanaatindeyim ben. Elbette ki bir Mercedes E sinifi ile kiyas yapmiyoruz biz burda. Ucurum fark olmayacak araclar arasinda. Ayni sinif araclar bunlar. Ne kadar fark olabilirse. Kalite acisindan da Astra cok cok önde Leondan. Astra, Golf ile yarisiyo. VW ise Seat'a üvey evlat muamelesi yapiyor, bunu bilmeyen yok. Golfle ayni kaliteyi sunsa, Golf satmaz cünkü :D Aracimi seviyorum, severek kullaniyorum, uzun sürede degistirmeyi düsünmüyorum ama fanatik olmanin manasi yok. Ben gördüklerimi, tecrübelerimi yaziyorum. Fanatikce yazarak, karisdaki insani etkilemenin bir manasi yok bana göre.

Yeni astra sedan kullandim. Konfor acisindan Leondan daha iyi oldugu kanaatindeyim ben. Elbette ki bir Mercedes E sinifi ile kiyas yapmiyoruz biz burda. Ucurum fark olmayacak araclar arasinda. Ayni sinif araclar bunlar. Ne kadar fark olabilirse. Kalite acisindan da Astra cok cok önde Leondan. Astra, Golf ile yarisiyo. VW ise Seat'a üvey evlat muamelesi yapiyor, bunu bilmeyen yok. Golfle ayni kaliteyi sunsa, Golf satmaz cünkü :D Aracimi seviyorum, severek kullaniyorum, uzun sürede degistirmeyi düsünmüyorum ama fanatik olmanin manasi yok. Ben gördüklerimi, tecrübelerimi yaziyorum. Fanatikce yazarak, karisdaki insani etkilemenin bir manasi yok bana göre.

Ne fanatikliğinden bahsediyorsun kardeşim sen, ben bana göre doğruları söylüyorum sen kendine göre doğru olanı söylersin. Leon benim babamın fabrikasının aracımıki satmak için fanatiklik yapayım. Saçma sapan yorum yapıyorsun birilerini etkilemeyecekmişim. Burada benim söylemem ile sanki araba alacak vatandaşlar. Neyse fazla uzatmayalım...

leon tdı cr stayle yi nasıl bilirsiniz iyi biliriiiiiiiiz hakkınızı helal ediyormusunuz ediyoruzzzzzz az yakar çok kaçar amin

Geri
Üst Alt