Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

leon 1.6 TDI CR 2011

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında maraz36 tarafından paylaşıldı.

1. maraz36

maraz36 SCW Üyesi

6
    1
    3
    :(Arkadaslar yeni bir 1.6 tdı kullanıcısı olarak yardımınızı bekliyorum eski aracım 1.6 102 hp idi. Tdı yeni aldım fakat şehiriçi km de 35 kuruş(350000) tl yakıyor ayrıca rölantide aracta bi titreme var takip etmeye calıştım fan acınca genelde yapıyor ama rahatsız edecek derecede serviste sıkıntı yok dediler doğuş otoylada görüştüm böyle bi sıkıntı taraflarına daha önce bildirilmemiş arkadasımdada aynı arac var aynı seyi o aractada tasadık servise göre sıkıntı yok neden bu titreme bilen varsa paylasırsa sevinnirim birde yakıt değerlerinizi yazarsanız karsılastırmak istiyorum .herkese tesekkürler

2. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Öncelikle kendimizi üyelerimiz bölümünde tanıtırsak arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır..

3. maraz36

maraz36 SCW Üyesi

6
    1
    3
    Gökhan bey sitede yeniyim kusura bakmayın

4. maraz36

maraz36 SCW Üyesi

6
    1
    3
    üyelerimiz bölümünde yazısamıyorum yardımcı olursanız sevinirim birde bu konu arastırma amaclı olduğundan bu formu üyeler dısındada paylasırsak yararlı olacagına eminim

5. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
  6. maraz36

maraz36 SCW Üyesi

6
    1
    3
    kayıt oldum.Merhabalar

7. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    tdi yeni aldım dediniz.
    eğer eski aracını benzinli gibi kullanıyorsanız o değerlere yaklaşırsınız ama 35 kuruş çok büyük rakam..araba sıfır ise belli bir dönem yüksek yakacaktır..2500 devir gibi vites değiştirin..gaz bastığınızda geçikme vardır..yani gaz tepkimesi o bölümde çok yüklenirseniz gene fazla ykacaktır..yavaş yavaş ayağınız alışacaktır dizele..
    unutmadan dok düşük devirli kullanırsanız da normalden fazla yakar..
    1ve 2 nci viteslerde fazla durmamaya çalışın anlık tüketimin en yüksek gösterdiği yerlerdir..
    eğer bunlara rağmen gene çok yakıyorsa..başka bir durum olabilir..

8. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    VW grup markalarda artık tsi den şaşmam

9. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    araç kaç km de ilk başta nasıl kullandınız?
    araçta 16" mi jant var ?
    ve mazotu nereden alıyorsunuz?

10. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    ilk 15000km bakımını yapana kadar yakıt değerlerini ciddiye almayın yoksa arabayı satarsınız. benim altea XL im ilk aldığımda bir depo ile 700kmleri zor görüyordu. 15000 bakımını yaptırdıktan sonra kilometre direk 850lere çıktı. ayrıca bahsettiğiniz titreşimlerin olması şayet yeni ise oldukça normal kendiniz fazla sıkmayınız.. eğer servisi yyapıldıkttan sonra yine devam ediyorusa bu sorununuzu servisinize beyan ediniz.

Sayfayı Paylaş