Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.6 tdı 2. el facia

bu aralar 2. el piyasası yapılan kampamyalardan dolayı ölü vaziyette dood kendine yarayan fiyatı vermiştir. piyasada şirket aracının olması senin aracının satışını geciktirebilir ama fiyatını düşürmez düşük km de ve temiz olan aracı binici her zaman daha fazla vererek almaya daha ılımlı bakar dert etme bence hele dod dan aldığın fiyatı tınlama bile,,,

satış politikası alırken en ölü fiyata alıp en fayiş fiyata satmak bence takılmayın:eek:key:

en az 5 bin şirket aracı olmalıki piyasası düşsün.. dod ölücülük yapıyor sana söyledikleride piyasa yalanları.. Leonu kim alıp şirket aracı yapar bagaj desen dar yakıt desen çok ekonomik sayılmaz üstelik ben şirket çalışanı olsam 10 km mesafede en az iki katını yaktırırım leona..

Şirket arabası dediğin clio dur ne bilim fluence dir.. fiyattır.. multijettir falan Leondan şirket aracı olmaz Olursada o şirkette askeri ücretle çalışacak çok arkadaşımız bulunur:eek:key::D:eek:

arkadaşlar bence şirket aracı derken, 2012 model sıfır leonun dizel dsg şanzıman versiyonu bayilerin elinde diğer modellere göre çok vardı..
bunu eritmek için bayiler bu araçları filoya indirime sokup(yani şirket toplu alımı gibi gösterip) birazdaha indirim yapıp galericilere verdiler, piyasayı devamlı takip ederim benimde dikkatimi çekti.. 1-2 galerice sıfır leonu anlarım ama dilerseniz nete bakın, plaka takılmış halde piyasadan 3-4bin tl indirimle 0 ile 7000 km arasında birdünya galericide satılık dsg şanzuman dizel leon var, hemde hepsi beyaz diyebilirim :) fiyatlarıda 43- 49bin arası.. hatta 100 araçcivarı buda leonun 2011-2012 ikinci el satışını dizel dsg versiyonunu biraz etkilemiş durumda.. zaten sıfır dsg dizel 53bintl düz vites 47bintl farkı siz düşünün..

40 yılın başı sıfır çektik geldi leon bize gol attı yaf

esasında piyasayı yükseltmek yine bizim elimizde, elimizdeki araçların fiyatlarını 50 ve üstü şeklinde internete koyarsak 45 çeken galericilerin de gözünün dönmesini sağlayıp fiyatları yükselttirebiliriz :)

copa plus paketin az olmasına da sevinmedim değil ama :)

Öncelikle aracınızı hayırlı bir şekilde satarsınız inşallah. Fakat SEAT markası ile bu olayın alakası olmadığını bilmenizi isterim doğuş gurubu çalışanı olarak her gün dod ve doğuş ile iç içeyim dod'un doğuş power center'da sattığı araçları görseniz şok olursunuz 70 bin tl lik mini aracını 54'e alıp 60 bin tl ye satıyorlar adamların politikası bu size önerim ilan sitelerinde aracınızın fotoğraflarını çekip öylece satmanız olacaktır. Tekrar Hayırlı satışlar...

Ben kendi ağızlarından duydum, 2008 fabiaya 16 verdi, biz 20'ye zor satarız dedi...

esasında piyasayı yükseltmek yine bizim elimizde, elimizdeki araçların fiyatlarını 50 ve üstü şeklinde internete koyarsak 45 çeken galericilerin de gözünün dönmesini sağlayıp fiyatları yükselttirebiliriz :)

copa plus paketin az olmasına da sevinmedim değil ama :)

Sonra 2001 Leon'ları da 20'ye çeksinler olan parası az olan Seat hayranlarına olsun değil mi abi?:rolleyes::p

Geri
Üst Alt