Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.6 tdı style VS gulietta 1.6 jtdm dıstınıctıve

lansman235ps_QV_Alfa_Red_439_jant1.jpg

gelde hayran olma
images

gençliğimin hayaliydi:)

Kardeşim bırak Aslanın elinde kalsın... Guiletta bana kız arabası gibi geliyor hep... hiç erkeksi bir çizgisi yok... belki de ilk lanse edilirken reklamlarında bir bayanın (hatırlarsanız o bayan da Uma Thurman dı) oynamış olması da etkilemiş olabilir ama görüntüsü hep o şekilde geliyor gözüme... erkeğe yakıştıramıyorum doğrusu... karar senin... :)

Kardeşim bırak Aslanın elinde kalsın... Guiletta bana kız arabası gibi geliyor hep... hiç erkeksi bir çizgisi yok... belki de ilk lanse edilirken reklamlarında bir bayanın (hatırlarsanız o bayan da Uma Thurman dı) oynamış olması da etkilemiş olabilir ama görüntüsü hep o şekilde geliyor gözüme... erkeğe yakıştıramıyorum doğrusu... karar senin... :)
donanım olarak leon un üzerinde mesela mk 3 led farlar açıkken anlamlı farlar kapalı iken bişey ifade etmiyor ama gulietta albenisi var donanım tork böse ses sistemi geniş kalıplı duruş mercekli far dipfizör takabiliyon tuninge yatkın Premium seviyede bi araç ama 2 . eli geberik bende diyomki kelepir denk getireyim bineyim 2 sene kim öle kim kala

donanım olarak leon un üzerinde mesela mk 3 led farlar açıkken anlamlı farlar kapalı iken bişey ifade etmiyor ama gulietta albenisi var donanım tork böse ses sistemi geniş kalıplı duruş mercekli far dipfizör takabiliyon tuninge yatkın Premium seviyede bi araç ama 2 . eli geberik bende diyomki kelepir denk getireyim bineyim 2 sene kim öle kim kala

Sen bilirsin kardeşim... 2 sene sonra aldığın paranın yarısına bile satabilirsen ne ala... bu kadar insan birşey diyorsa bence dinlemek gerek derim... dediğim gibi son karar senin...

kararsızım zaten bide aklım Mercedes A 180 cdı style dizelde 2012 alırım amg görünümlü yaparım amg jant film dipfüzör spor koltuk bidaha da değişmem onu

Valla benim fikrim julettanin o sinyal kollarıni görünce aklıma direk fiat geliyor

daha önce gulietta 1.6 jtdm kullanan biriyle görüşmek gerek

+1... + olarak bir aracın Fiat la ilgisi varsa iki kere daha düşünmek gerek...
haklısın ama o paraya leon la kıyaslarsan yani mk 2 ile donanım olarak guli çok yüksek benim araba style yani plus değil biraz boş güvenlik paketi yok ama guli de esp cart curt hepsi var oda tip olarak hach back istediğim gibi geçen tv de kaza vardı haberlerde orda birkere daha anladım esp nin kıymetini

Guli cidden cok güzel bir arac. Otoshowda uzun süre inceledim. Inceledigim araçta mı yoksa standartmi bilmiyorum ama bir ses sistemi vardı. Hayatımda böyle bir sistem görmedim. şahsen fiyata, ikinci ele ve yedek parça meselesine pek takılmamak lazim. Ben ilk leonumu 2004 yılinda aldığımda bana aman uzak dur, yedek parça, ikinci el falan filan dediler. Araba maşallah taş gibi çiktı. 5,5 sene bindim. Bakımdan bakıma...bence siz içinizi dinleyin. Fikir almak güzel ama fazla da ince dokumamak lazım.

Geri
Üst Alt