Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.6 Tdı Egzoz sistemi yardım???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1.6 TDI'da orta susturucu yok. Daha önce bir arkadaş yaptırmıştı. Kimi beğenir kimi beğenmez öyle bir ses. Söktür, beğenirsen uç yaptırırsın beğenmezsen geri takarsın.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
pek uğraşma bence ben yaptırdım arabayı sanki tutuyo birisi arkadan :)

Bana yazılırken dikkat edilmiyorsa bende dikkat etmem burda forumdan insanları soğutmaya gerek yok.Burda fikir danışıyoruz espiri olsun diye konu açmıyorum...

Bana yazılırken dikkat edilmiyorsa bende dikkat etmem burda forumdan insanları soğutmaya gerek yok.Burda fikir danışıyoruz espiri olsun diye konu açmıyorum...

önce forumda açacağınız konuyla alakalı bir yazı var mı diye kontrol edin daha sonra açın ..
mevcut konu varsa boşu boşuna forumda konu açmaya gerek yok..

1.4 tdi ibizama komple 60 mm lik düz boru yaptırdık... sonuç minibüs direk... ıslık yok çok rahatsız ediciydi..
katalizörü taktırdım bu seferde arkada bir horhor başladı buda hoşuma gitmedi... en onunda orjinal son susturucu takıldı katalizör söküldü şuan ki ses daha çok hoşuma gidiyor... ama performance diplere iniyor sıkışacak birşey olmayınca... tavsiyem kat iptali dir ... denendi ve sonuç bu benim aracımda...

Arkadaşlar birde aile içi şiddete karşıyız :) ...(bi gülün be kardeşim)...

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Aynı konu açma hastalığım var.!

Sende o hastalık varsa iyileşmeye başla bence.Bu olayı ilk defa yapan ve uyarılan sen değilsin.Bir forumda arama motoru varsa ve konu açacaksan önce o konu varmı diye bakarsın istediğini bulamazsan konu açarsın.Senin sorunun cevabının sayfalarca tartışıldığı ya da bilgilendirildiği bir başlık da olabilir.Bu hem senin paylaşımdan mahrum olmana neden olur hem de forumu aynı konularla doldurmak olur.Sen kusura bakmayın bakmayı unutmuşum diyeceğine bir de gelmiş atar yapıyosun.Pek heycanlısın heycanına az hakim ol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt