Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.6 tdı 2. el facia

gültekin

Kayıtlı Üye
dod elindeki 2012 dizel leon 1000 km 2000 km 7000 km ve hatta çoğu galeri sıfır km otomatik versiyonlarını 46.000 tl gibi fiyatlara satıyor dod a kendi aracımı kaça satabileceğimi sordum max 40.000 tl manuel 2012 tdı 7000 km de ve neden bukadar fiyatların ölü olduğunu sordum 2 firmanın leon tdı alıp şirket arabası filoya soktuğunu ve satılığa çıkardığını piyasada çok miktarda olduğunu bu yüzden de fiyatların düşük olduğunu söyledi doğal olarak ta seat markasın dan sğumuş oldum bu konu hakkındaki yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

Aracınız düz vites mi? Dod a pek takılmayın, benim de 2011 düz vites aracıma 38000 eder dediler halbuki kendileri aynı ayarda bir aracı 43000-44000 den aşağıya satmıyorlar.

aracım düz vites 2012 7000 km de sıfır ayarında dediğinde haklısın ama adamlar otomatiği 46. 000 tl ye satamıyoruz dedi sahibinden com da çok satılık dsg var akıllara zarar manuel az ama

bende derim dod a takilmayin adamlasrin ihtiyaci yok

dod a takılmıyorum ama piyasa çok geberik hangi firma leonu şirket aracı yaptıysa artık

Şuan ikinci el piyasası kötü kimse aracını kolay satamıyor dod,galericilere vb de fazla inanmamak lazım:eek:key:

Pek itibar etmeyin derim bende. Size 2 lira derler kendiler 4'e 5'e satarlar

Dod'un ölücü olduğunu anlamayan yoktur sanırım...Satacakları 1 arabadan en az 3-4 milyar kar yapmaları gerekir,adamların sistemi böyle çalışıyor...31 bin tl ye aldıkları passatı 34.750 ye sattıklarına bizzat şahidim...

4 sene once Ford Focus aracimizi sattik dod'a. 28bin TL'ye aldilar, ertesi gun araci 32bin TL den satisa cikartip, ayni gun saatilar :p

sorun aslında dod değil 2. el leon piyasada satılık çok şirket almış sonrada elden çıkarmış sıfır dsg dizeller 46-47 ye gidiyo

Geri
Üst Alt