Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.6 tdı 15.000 bakımı

gültekin

Kayıtlı Üye
leon 1.6 tdı 15.000 bakımı yakın zamanda yaptıran varmı kaça yaptırdınız servis tavsiyesi ve kampanya varmıdır tavsiyeleriniz? aracı aygüvden aldım bilginize

araç dizel 4 yıl garantili servis dışında hiç biyre gitmem satarkende adamlar soruyor yetkili servis bakımlımı diye km çeklmesin anlamında

araç dizel 4 yıl garantili servis dışında hiç biyre gitmem satarkende adamlar soruyor yetkili servis bakımlımı diye km çeklmesin anlamında
ya öylede adamın anasını aglatıyo servis aynı işlemleri sışarda 250 tl ye yapıyolar ben orda yaptırdım

Ne kadar olursa olsun ilk bakıma gideceksiniz. Sonrakine garantinin yıl olarak süresi dolacağından boşuna para vermeyin, gidin dışarıya hallettirin

araç 4 yıl garantilimi? bendede 2012 tdi dsg var. bana 2 yıl dendi.bir yanlışlık olmasın bu işte?

Geri
Üst Alt