Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

'Leon 1.6 TDİ Dsg' Sol ön lastiğin ordan gelen ses

kenany

Kayıtlı Üye
Selamlar arkadaşlar leonun başlığımda bulunan modelinden kullanan arkadaşlara sesleniyorum. Bilmem dikkatinizi çektimi ama sol cam açıkken kullandığınızda sol ön lastiğin ordan bole hafif bozuk satıhdan gectiginizde sanki iki tane demirin biribine çarpıştıgı gibi berbat bi ses geliyor özellikle taşlı yollarda kamyon vari ses oluşuyor arabada başkasına kullandırıp kendim dışardan dinledim çok kötü bir ses. Doğuş ve Kayadibi servislerine gittim ikiside bu sesin DSG şanzumanlarda olduğunu söyledi. Ama sıfır bir araçtan böyle bir ses gelmesi açıkcası hem kafamı karıştırdı hemde canımı sıkıyor. :confused: Benden başka buna dikkat eden kimse oldumu acaba. cevaplarınız için teşekkürler.

Sanzimanlarin bazilari zaten sorunlu bu haberlere biz alistik bu haberlere

can sıkıcı ama katlanacağız anlaşılan : ( teşekkürler bilgileriniz için.

Geri
Üst Alt