Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.6 Stylance Olanlar

1.6 leon çok basılası bir araba değil zaten.Chip saçma olur .Tüp taktırıp daha çok gezmek daha mantıklı . Bende 18 jant 5 cm yay da vardı kullanırken . Sağdan sağdan takılıyodum ama araba güzel olduğu için çok da umrumda diil di açıkçası .

Lpg olmayan araçları örnek verdim ben..

:) Benzinde çok kullanmıyorum ama en iyisi 1.6 dizel almak gibi gözüküyor.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

1.6 leon çok basılası bir araba değil zaten.Chip saçma olur .Tüp taktırıp daha çok gezmek daha mantıklı . Bende 18 jant 5 cm yay da vardı kullanırken . Sağdan sağdan takılıyodum ama araba güzel olduğu için çok da umrumda diil di açıkçası .

Kardeş arabanın tipi güzel fakat bi getz'e veya clio'yada kalkışta geçilmeyecek yemişim öyle leonu, en azından chıp takılırsa 15-20 beygir artıyor dediler ve baya fark edermiş.

1.4 TSİ'nin yanında birde benzinlik lazım bana :)
8V 102 BEYGIRI BILMEM AMA--- 1.4 TSI MOTOR İLE 1.6 16V (2003 LEON) SIRADAN MOTOR ARASINDA ŞEHİR İÇİ YAKIT OLARAK HİÇ FARK YOK GİBİ OLSA OLSA 100 LIRADA 5 LİRA YA OYNAR YA OYNAMAZ
smile.gif
... FAKAT HIZ OLARAK KESINLIKLE DAGLAR VAR.. :) aRABA YARDIRIYOR RESMEN GAZA BASINCA.. UZUN YOLDA DENEMEDIM HENUZ AMA 1.4 TSI 1.6 16 V DEN AZ BILE YAKAR BENCE UZUN YOLDA..

BU ARADA BILDIGIM KADARIYLA SACMA GELECEK AMA TURBO MOTOR HARICINE CHİP TAKILMIYORMUS :))

benim geçtiğim bmw,jaguar,mercedes,audi kullanıcıları oturup ağlasın o zaman :)

benim geçtiğim bmw,jaguar,mercedes,audi kullanıcıları oturup ağlasın o zaman :)

1.4 ü kullanmadım bilmiyorum ama 1.6 ile kalkışda zor geçersin :)

8V 102 BEYGIRI BILMEM AMA--- 1.4 TSI MOTOR İLE 1.6 16V (2003 LEON) SIRADAN MOTOR ARASINDA ŞEHİR İÇİ YAKIT OLARAK HİÇ FARK YOK GİBİ OLSA OLSA 100 LIRADA 5 LİRA YA OYNAR YA OYNAMAZ :) ... FAKAT HIZ OLARAK KESINLIKLE DAGLAR VAR.. :) aRABA YARDIRIYOR RESMEN GAZA BASINCA.. UZUN YOLDA DENEMEDIM HENUZ AMA 1.4 TSI 1.6 16 V DEN AZ BILE YAKAR BENCE UZUN YOLDA..

BU ARADA BILDIGIM KADARIYLA SACMA GELECEK AMA TURBO MOTOR HARICINE CHİP TAKILMIYORMUS :))

Son aldığım bilgilere göre turbo araca chıp takılmıyormuş fakat yazılım yüklemesi yapılır dediler buda 10-15 beygir artıyormuş

1.6 ile geçtim demiyorum zaten . 1.6 performanslı bir araba değildir . Sadece tüp takıp keyif yapılır . Chip falan takılmaz motoruna herhangi bir modifikasyon yapana kadar o parayla 1.4 tsi alınır . Kalkışta getz clio geçer dediğin için yazdım onu . Kalkışta geçmesine göre aracın güzelliği çıkmaz ortaya . Şuan 1.4 140 hp var kalkışta birçok mercedes bmw 200 300 milyarlık arabaları geçiyorum . Ben onları geçtim diye leon daha güzel araba olmuyor . Alacağınız keyfe bakın . Leon alacaksanız da 1.4 tsi bakın o zaman . Birçok arabadan iyidir performansı .

1.6 ile geçtim demiyorum zaten . 1.6 performanslı bir araba değildir . Sadece tüp takıp keyif yapılır . Chip falan takılmaz motoruna herhangi bir modifikasyon yapana kadar o parayla 1.4 tsi alınır . Kalkışta getz clio geçer dediğin için yazdım onu . Kalkışta geçmesine göre aracın güzelliği çıkmaz ortaya . Şuan 1.4 140 hp var kalkışta birçok mercedes bmw 200 300 milyarlık arabaları geçiyorum . Ben onları geçtim diye leon daha güzel araba olmuyor . Alacağınız keyfe bakın . Leon alacaksanız da 1.4 tsi bakın o zaman . Birçok arabadan iyidir performansı .

Kardeş bende hızlı araba iyi arabadır diye birşey söylemedim, keyfe keder sadece biraz daha seri olsun diyorum, yoksa gidipte ralliye filan katılacak değilim. Ayrıca getzi clioyu geçiyosun demedim onlar bile 1.6'dan seri kalkışta diyorum

[MENTION=17541]RedLine[/MENTION] kardeşimiz sana yazılım konusunda yardımcı olablilir

Geri
Üst Alt