Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.6 Stylance almak istiyorummm

zaman zaman DOD'a bakın 2.el uygun fiyatlarda olabiliyor şimdi baktım ben hiç o fiyatlarda araba yok :)

linkini verdiğiniz araç çok güzel ama ben lpg araç düşündügüm için stylance bakıyorum sizce o arabann ederi kaçtırr pazarlık yapsam eger

Ben 35.000 TL'den aşağı satmazdım şahsen. Eğer dediği gibi arkadan Yılda 20.000 km'nin üzerinde yoıl yapmıyorsanız bence 1.4 TSI alabilirsiniz.

Ben 35.000 TL'den aşağı satmazdım şahsen. Eğer dediği gibi arkadan Yılda 20.000 km'nin üzerinde yoıl yapmıyorsanız bence 1.4 TSI alabilirsiniz.

dogru soyluyosunuz hocam benmde aklımda basta tsi vardı ama eskişehr ankara yapmam gerekiyoinbiraz binecem yani o yuzden 1.6 lpg yi ön sıraya aldım ama aklıma soktunuz simdi sehir ici ve sehirler arası yakıy degerlerini yazabilirmisiniz

Ben 0,40 krş yakıyorum karmaşık 1.4 TSI 160bg Passat CC ile.

Sakın çok fazla vermeyin...
Insanlar yüksek fiyat istiyorlar ama ederi Kadar değiller. 32 33 e tsi 2010-2011 alınır.

Geri
Üst Alt